Koncert dla Kory” – piosenki Kory i zespołu MAANAM w wykonaniu solistów i chóru „Akord”

start 14.06.2019 19:00
koniec 14.06.2019 21:00

Lokalizacja: Mielec

„Koncert dla Kory” – piosenki Kory i zespołu MAANAM w wykonaniu solistów i chóru „Akord” – 14 czerwca, godz. 19, sala nr 1 Domu Kultury SCK.

Bilety w cenie 20 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

 

 

Dobrym tłem dla występów niektórych zespołów i solistów jest nasza mniejsza sala koncertowa – „Jedynka” Domu Kultury SCK. To tam odbywają się w ostatnich dwóch latach koncerty piosenki autorskiej, recitale wokalistów, których muzyce duże sale koncertowe nie służą. Gościliśmy na naszych „Jedynkowych” koncertach: Jerzego Mamcarza, Darię Zawiałow, aktorów śpiewających piosenki Cohena, Zespół Muzyki Dawnej ,,Hortus Musicus”, Quintmuse, Jelly Beans, Big Mielec Band i Joannę Aleksandrowicz z muzyką filmową, czy kwartet Michała Szkila.

Kolejny koncert „Jedynkowy” już w czerwcu. Tym razem piosenki legendarnego Maanamu i Kory Jackowskiej wykonają Chór ZNP „Akord” i soliści.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.