Wesoły korowód

start 13.06.2019 16:30
koniec 13.06.2019 19:00

W związku z podsumowaniem roku kulturalnego zapraszamy wszystkich 13 czerwca o godz. 16.30 do udziału w Wesołym Korowodzie, z udziałem dzieci i młodzieży - wychowanków Centrum Kultury i Sztuki w Połańcu. Metą Wesołego Korowodu będzie muszla koncertowa w Połańcu, miejsce prezentacji artystycznych i wesołej zabawy.

Podczas całej imprezy dostępne będzie stoisko "Magic Color" z proszkami Holi, niezbędnymi na kolorowej dyskotece. O godz. 18.30 planujemy pierwszy wyrzut proszków Holi. Bedzie kolorowo, muzycznie i radośnie ..... Zapraszamy  

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.