Koncert – popis zespołu „Taneczna gromada”, klasy tanecznej SP nr 1, Grupy Wokalnej „Kameleon” oraz Zespołu Tańca „Mali Rzeszowiacy”

start 26.05.2019 14:00
koniec 26.05.2019 16:00

Lokalizacja: Mielec

Koncert – popis zespołu „Taneczna gromada”, klasy tanecznej SP nr 1, Grupy Wokalnej „Kameleon” oraz Zespołu Tańca „mali Rzeszowiacy” – godz. 14, sala widowiskowa DK SCK.

Bilety w cenie 12 zł do nabycia w kasie kina Galaktyka (dni robocze od godziny 12, w soboty i niedziele – godzinę przed seansem kinowym, w środy – kasa nieczynna).

Przez cały rok nasi instruktorzy pracują z uzdolnionymi dziećmi i młodzieżą na zajęciach tanecznych, wokalnych, teatralnych i plastycznych. Maj i czerwiec to miesiące, w których kolejne grupy działające przy Domu Kultury SCK mają okazję na dużej scenie zaprezentować owoce swoich całorocznych wysiłków. 26 maja przed publicznością wystąpią: zespół „Taneczna Gromada”, klasa taneczna 7c z SP nr 1 (obie grupy prowadzi Marzena Gawrońska), Grupa Wokalna „Kameleon” Jolanty Dudzik oraz Zespół Tańca „Mali Rzeszowiacy” prowadzony przez Mariusza Bożka.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.