XI Parada Konna w Żarówce

start 02.06.2019 13:45
koniec 02.06.2019 16:00

Lokalizacja: Mielec

XI Parada Konna w Żarówce odbędzie się 2 czerwca br. o godz. 13.45 na terenach rekreacyjnych za miejscową szkołą podstawową.

Parada Konna to impreza o zasięgu ponadwojewódzkim, skierowana do pasjonatów zwierząt, w szczególności koni. Podczas tegorocznej imprezy odbędzie się m.in. uroczysty przejazd zaprzęgów przez Żarówkę, występ kapeli Żarowianie, pokaz kadryla, konkursy powożenia zaprzęgami parokonnymi (amatorski i sportowy); czempionaty hodowlane klaczy rasy PKZ i małopolskiej. Imprezę zwieńczy zabawa taneczna.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.