Koncert Muzyki Sakralnej "Misericordias Domini"

start 28.04.2019 19:00
koniec 28.04.2019 20:00

Lokalizacja: Mielec

Akademia Muzyczna w Krakowie  zaprasza na Koncert  Muzyki Sakralnej  „Misericordias  Domini” w wykonaniu Chóru Modus  Vivendi z Mielca pod  batutą Magdaleny Wrażeń.

Koncert odbędzie się 28 kwietnia o godz. 19.00 w Mielcu w kościele p.w. Trójcy Przenajświętszej  na Smoczce.  

Wstęp wolny.

Będzie to koncert dyplomowy studentki Akademii Muzycznej w Krakowie Magdaleny Wrażeń rodowitej mielczanki, która pod kierunkiem profesora Włodzimierza Siedlika przygotowała wraz z powstałym na tą okoliczność chórem repertuar muzyki sakralnej polskich kompozytorów. Partie solowe wykonają młodzi mieleccy śpiewacy zaś na organach zagra  Michał Wolan.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.