Warsztaty literackie - Mielec 2019

start 11.04.2019 11:00
koniec 11.04.2019 13:00

Lokalizacja: Mielec

Czy istnieje poezja bez kobiet? I czy poezję można dzielić ze względu na płeć autorów? Maja Staśko będzie starać się, aby wspólnie z mielecką młodzieżą znaleźć odpowiedź na te pytania. Krytyczka literacka, publicystka, doktorantka interdyscyplinarnych studiów w Instytucie Filologii Polskiej UAM w Poznaniu, zapozna uczestników warsztatów z wierszami współczesnych młodych poetek: Kiry Pietrek, Dominiki Dymińskiej, Ilony Witkowskiej, Kamili Janiak, SIKSY czy Klaudii Wiercigroch-Woźniak i skłoni do refleksji, jak piszą i jakie problemy poruszają. A stąd już tylko krok do rozmowy o „poezji kobiet” i czy taka kategoria ma rację bytu.

Warsztaty odbędą się 11 kwietnia o godz. 11, Dom Kultury SCK, sala nr 1. Wstęp wolny po wcześniejszych zgłoszeniach telefonicznych.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.