Janusz Radek "Kim Ty jesteś dla mnie"

start 12.04.2019 18:00
koniec 12.04.2019 20:00

Lokalizacja: Mielec

12 kwietnia o godz. 18:00 w Domu Kultury SCK w Mielcu odbędzie się koncert Janusza Radka zatytułowany "Kim Ty jesteś dla mnie". 

Kiedy Janusz Radek śpiewa poezję, proponuje słuchaczom zgoła inny pomysł na słowo i muzykę, niż w znanym schemacie poezji śpiewanej.

W czym tkwi jego inność? Z pewnością w warstwie muzycznej. Radek ożywia poezję współczesnymi kompozycjami. W przypadku płyty „Kim Ty jesteś dla mnie” z kompozycjami do poezji Haliny Poświatowskiej, pomaga mu w tym młody, świetnie zapowiadający się pianista Adam Drzewiecki. Muzyczny minimalizm dobrze służy sile przekazu poezji Poświatowskiej.

REPERTUAR

Repertuar koncertów tworzą przede wszystkim kompozycje z płyty „Kim Ty jesteś dla mnie”. Każda to autorska, muzyczna propozycja Janusza Radka, stanowiąca dźwiękowe dopełnienie refleksyjnych wierszy Haliny Poświatowskiej.

Jednak w trakcie koncertu, oprócz utworów z albumu „Kim Ty jesteś dla mnie”, odbiorcy mogą także zasłuchać się w najbardziej znane utwory Janusza Radka. Nie brakuje bowiem takich tytułów, jak chociażby: „Sheila”, „Czekam wytrwale” czy „Dobro”.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.