Rodzinnie biegamy- Kacperkowi pomagamy

start 17.03.2019 godz. 09:00
koniec 17.03.2019 godz. 12:30

Lokalizacja: Mielec, Góra Cyranowska

Stowarzyszenie "Zabiegani Mielec" oraz Fundacja "Odwaga jest w Tobie" zapraszają na 6 km bieg charytatywny, którego celem jest zbiórka pieniędzy dla chorego Kacpra. 
Kacperek urodził się 26.02.2017, cierpi  na nieuleczalną chorobę „Zespół Leigha” – jest to metaboliczna, bardzo rzadka choroba neurodegeneracyjna o podłożu
genetycznym. Chłopiec potrzebuje konsultacji specjalistów, rehabilitacji, drogich mitoceutyków oraz sprzętu specjalistycznego. Nadzieją dla rodziców i ich synka są terapie genowe. W wielu krajach głównie w USA prowadzone są eksperymenty, niestety wciąż są w fazie testów. Rodzice wierzą, że doczekają momentu kiedy ich syn wyzdrowieje, bądź uda się zatrzymać postęp choroby.

Więcej informacji można uzyskać pod adresem https://www.facebook.com/events/242559370006525

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.