Koncert Pawła Domagały w Mielcu - SCK

start 22.03.2019 20:00
koniec 22.02.2019 22:00

Lokalizacja: Mielec

Dzięki współpracy Studia Wizualnego Damiana Gąsiewskiego oraz Samorządowego Centrum Kultury w Mielcu już 22 marca 2019 r. w Mielcu odbędzie się koncert niekwestionowanej gwiazdy polskiej muzyki ostatnich lat, a w szczególności ostatnich miesięcy. Paweł Domagała to znakomity aktor, ale przede wszystkim muzyk – autor hitów, które każdego dnia słyszymy praktycznie we wszystkich rozgłośniach radiowych.

Paweł Domagała zagra w Mielcu w ramach swojej aktualnej trasy koncertowej “1984 TOUR”, a dokładniej w ramach drugiej tury tejże trasy, która zorganizowana została ze względu na ogromne zainteresowanie pierwszą częścią i błyskawicznie wyprzedane bilety na wszystkie koncerty. W drugiej turze znajdzie się ponad 30 miast, nie tylko w Polsce.

Bilety na koncert Pawła Domagały w Mielcu będą dostępne w kasie Kina Galaktyka w Mielcu - w kwocie 70 zł.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.