Koncert Andrzeja Szęszoła -Mielec

start 08.12.2018 godz. 20:00
koniec 08.12.2018 godz. 22:00

Lokalizacja: Mielec

Andrzej Szęszoł to twórca, kompozytor i wykonawca muzyki  zaliczanej do nurtu piosenki autorskiej.

W latach 80. zdobył wiele prestiżowych nagród i wyróżnień na konkursach i festiwalach piosenki autorskiej. 
W zeszłym roku Andrzej Szęszoł powrócił na scenę DK SCK. Zagrał koncert wraz z córką Olgą i nietypowym składem instrumentalnym. Muzycy grali m.in. na violi da gamba, wiolonczeli i flecie barokowym. Podczas tegorocznego koncertu Szęszoł nie rezygnuje z towarzyszenia instrumentów z dawnych epok, wręcz przeciwnie - brzmienie Zespołu podczas koncertu w Domu Kultury wzbogaci Orkiestra PSM II stopnia pod dyrekcją Ryszarda Kuska. 


Na scenie usłyszymy: Andrzeja Szęszoła (wokal, gitara), Jarosława Dzienia (gitara, wokal), Witolda Górala (gitara akustyczna), Olgę Szęszoł (flety proste), Szczepana Dembińskiego (wiolonczela barokowa), Radosława Dembińskiego (viola da gamba).

Bilety w cenie 20zł do nabycia w kasie Kina Galaktyka w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu.

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.