Akcja "Ekologiczny Mielec" z Galerią Navigator!

start 12.10.2018 godz. 09:00
koniec 13.10.2018 godz. 18:00

Lokalizacja: Mielec

Przyjdź do Galerii Navigator w sobotę 13 października od 9.00 do 18.00, oddaj zebraną przez siebie makulaturę, a w zamian za minimum 10 kg weź ze sobą do domu sadzonkę drzewka! Dla osób, które zbiorą co najmniej 30 kg makulatury zostały przewidziane dodatkowe nagrody-niespodzianki.

Podczas wielkiego zakończenia akcji 13 października będzie miał miejsce również jarmark ekologiczny, w czasie którego będzie można nabyć żywność ekologiczną oraz produkty na bazie naturalnych materiałów i składników.

W piątek 12 października o godz. 9.00 rozpocznie się finał konkursu dla szkół z występami artystycznymi o tematyce ekologicznej. Zachęcamy do dopingowania swoich drużyn podczas rywalizacji!

Cały dochód z akcji zostanie przeznaczony na zakup i zasadzenie drzew, które zazielenią Mielec i okolice, dostarczając czystego powietrza i miejsca do odpoczynku dla mieszkańców.

Akcja została objęta patronatem Prezydenta Miasta Mielca i patronatem Tygodnika Regionalnego KORSO

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.