Reklama

Reklama

Otrzęsiny klas pierwszych w ZSE Mielec [FOTO]

Opublikowano: 17 października 2019 11:19
Autor: K. Radoń

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

galeria 16 październik w Zespole Szkół Ekonomicznych w Mielcu upłynął pod znakiem zabawy z okazji przyjęcia uczniów klas pierwszych do społeczności szkolnej, czyli uroczystości potocznie zwanej „otrzęsinami”.

Reklama

W otrzęsinach udział wzięli uczniowie klas pierwszych technikum w zawodach: technik ekonomistka, technik organizacji turystyki, technik reklamy, technik logistyk oraz klasa branżowa: sprzedawca, magazynier-logistyk. 

Pierwszoklasiści walczyli ze sobą w sześciu konkurencjach.

Do ich zadań należało m.in. rozpoznawanie smaków, narysowanie portretu wychowawcy, wiązanie krawatu, przedstawienie artystyczne czy quiz o szkole. Zmagania młodych uczniów oceniało  jury w składzie: Dorota Jędrusiak-Noworolnik, Mirella Cibicka, Wiktoria Sroczyńska, Krzysztof Radoń. Po wykonaniu wszystkich konkurencji, do rąk gospodarzy klas trafiły pamiątkowe dyplomy, a wszyscy uczestnicy otrzymali słodkie upominki. Na koniec głos zabrała v-ce dyrektor szkoły Dorota Jędrusiak-Noworolnik, która oficjalnie powitała uczniów klas pierwszych w społeczności technikum.

Uroczystość przygotowała klasa trzecia technik ekonomista z kształceniem policyjnym wraz z wychowawczynią, Elżbietą Kukowską.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.