Reklama

Reklama

Gmina Borowa wspiera szpital i pogotowie ratunkowe [FOTO]

Opublikowano: 9 kwietnia 2020 17:29
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

galeria W tych ciężkich czasach pandemii fala pomocy płynie do mieleckich służb medycznych. W Wielki Czwartek mieszkańcy borowskiej gminy przyjechali do mieleckiego szpitala z własnoręcznie uszytymi maseczkami. Odwiedzili również pogotowie ratunkowe przekazując załodze gorący posiłek i ciasto.

Reklama

Sołtyska wsi wraz z paniami z Koła Gospodyń Wiejskich w Glinach Małych wspólnie przygotowały posiłek dla pracowników Pogotowia Ratunkowego w Mielcu.

- Chcemy przekazać pożywną zupkę i przepyszne ciasto. W tych trudnych czasach łączymy się z pracownikami szpitala i pogotowia – mówi Lucyna Mieszkowska, sołtys wsi Gliny Małe.

- Całej załodze życzymy wesołych Świąt, zdrowia  i wytrwałości w codziennej waszej ciężkiej pracy oraz życzliwości serc ludzkich. Niech każdy doceni waszą pracę, jesteśmy z wami – dodaje.

- Pomagamy jak możemy, cała gmina się angażuje. Przywiozłyśmy szpitalowi w darze 400 sztuk maseczek, które same uszyłyśmy. Na pewno się przydadzą. Jeśli będzie dalej taka potrzeba, jesteśmy chętne do pomocy. Tyle co możemy, to właśnie robimy – mówią mieszkanki Glin Małych.

Z inicjatywą pomocy służbom medycznym wyszedł wójt Stanisław Mieszkowski wraz z panią sołtys.  
- Jesteśmy zorganizowaną grupą i staramy się, żeby wszystko poszło tak jak należy, pomaga nam również Ochotnicza Straż Pożarna z Glin Małych – dodają przedstawicielki KGW w Glinach Małych.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną
logowanie / rejestracja

Rejestracja daje dostęp do treści i specjalnych funkcji tylko dla naszych stałych czytelników. Rejestracja jest bezpłatna i bezpieczna. Po wciśnięciu klawisza "zarejestruj" otrzymasz powitalny e-mail zawierający więcej informacji.

zaloguj się
e-mail
hasło

Zapomniałeś hasła?

rejestracja
e-mail
hasło
powtórz hasło

Aby mieć zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych w postaci adresu e-mail celem umożliwienia przedstawiania informacji handlowych na temat naszych towarów lub usług za pośrednictwem środków komunikacji elektronicznej, prosimy o wyrażenie poniżej wskazanych zgód

** Zgoda wymagana.

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.