Szydło z Macierewiczem jutro w Mielcu

  • 9.10.2016, 20:40
  • ms
Szydło z Macierewiczem jutro w Mielcu TVP Info
Beata Szydło z ministrem Antonim Macierewiczem i wiceministrem rozwoju Radosławem Domagalskim w najbliższy poniedziałek odwiedzi Mielec.

Premier Szydło była dziś gościem w TVP Info. Kiedy w jej stronę padło pytanie, czy polskie zakłady lotnicze mają szanse na wyprodukowanie dla polskiej armii śmigłowców wielozadaniowych, odpowiedziała:
- Mają szanse. Są przygotowane. Zresztą, chciały brać udział i w tym przetargu. Poprzedni rządu miał inną filozofię na zakup sprzętu dla wojska. My mówimy wyraźnie: polski przemysł obronny ma być kołem zamachowym polskiej gospodarki. Chcemy odbudować, reindustrializować Polskę, chcemy odbudowywać polskie firmy. Chcę przypomnieć, że Świdnik i Mielec to były kiedyś polskie zakłady. W wyniku transformacji, nasi poprzednicy tę politykę wyprzedaży polskiej gospodarki kontynuowali. My będziemy robili dokładnie odwrotnie. I również zakupy sprzętu obronnego dla polskiej armii są ważnym elementem budowania polskiej gospodarki.

Beata Szydło podkreśliła, że zakupy śmigłowców nastąpią bardzo szybko.

Jutro, 10 października, odwiedzi Mielec.

ms
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Leo
Leo 9.10.2016, 22:24
Brawo.
Pirx
Pirx 10.10.2016, 17:36
jakie brawo? wydanie mld pln do USA lub Woch to jest brawo? nie przeczytałem, że rząd zamierza wykupić te zakłady z obcych rąk tylko niezrozumiała propaganda, że jakaś reindustrializacja, że to były kiedyś polskie zakłady. jakie brawo?

Pozostałe