Klub FKS Stal Mielec przekazał radnym raporty i zaproszenie

  • 1.12.2018, 22:34
Podziel się:
Oceń:
Klub FKS Stal Mielec przekazał radnym raporty i zaproszenie
Miejscy rajcy z Mielca, wraz z prezydentem miasta Jackiem Wiśniewskim, otrzymali od piłkarskiego Klubu FKS Stal Mielec bogaty pakiet informacji o Fortuna 1 Lidze i samym Klubie z Mielca. – Zależy nam na transparentności naszych działań, szczególnie w stosunku do partnerów – mówią działacze Stali.

Przesyłki trafiły na ręce radnych tuż przed ich drugą sesją, która odbyła się w minioną środę. – Stowarzyszenie FKS Stal Mielec kontynuuje blisko 80-letnią tradycję sekcji piłki nożnej dawnego Fabrycznego Klubu Sportowego Stal. Dzisiaj nasze Stowarzyszenie prowadzi pierwszoligowy zespół piłkarski PGE FKS Stal Mielec, najwyżej notowany na Podkarpaciu i walczący o powrót do ekstraklasy. Nasze Stowarzyszenie to również Akademia Piłkarska, która dzisiaj zrzesza 200. młodych adeptów futbolu i przygotowuje nabory do kolejnych zespołów, w odpowiedzi na zainteresowanie młodych mielczan szacowane nawet na kolejne 200. podopiecznych – to fragment listu FKS Stal Mielec skierowanego do radnych oraz prezydenta Mielca.

Dalej w piśmie znalazło się zaproszenie do współpracy oraz bliższego poznania się – także podczas ostatnich meczów ligowych w 2018 roku rozgrywanych w Mielcu. Do listu dołączone zostały cztery istotne raporty. – Przekazujemy Państwu obszerne raporty opracowane niezależnie od naszego Klubu, ukazujące Pierwszą Ligę Piłkarską, w tym zespół PGE FKS Stal Mielec, w czterech branżach – precyzuje w liście do samorządowców Klub FKS Stal Mielec.

Rajcy otrzymali raport bezpieczeństwa i organizacji meczów piłkarskich przygotowany przez PZPN, raport finansowy Pierwszej Ligi Piłkarskiej opracowany przez Agencję Deloitte Polska, analizę jakościowo-ilościową medialności Pierwszej Ligi Piłkarskiej Instytutu Monitoringu Mediów oraz raport zbiorczy oceniający poziom sportowy Pierwszej Ligi Piłkarskiej w ujęciu statystycznym Agencji InStat. To obszerne materiały pozwalające poznać Pierwszą Ligę Piłkarską, jej drużyny – w tym PGE FKS Stal Mielec – oraz ocenić poziom profesjonalizacji Klubów i samych rozgrywek.

Urząd Miejski w Mielcu jest jednym z najważniejszych partnerów FKS Stal Mielec. W kadencji 2014-2018 miejscy samorządowcy – prezydenci oraz radni – decydowali się na współdziałanie z FKS Stal Mielec korzystając z trzech rozwiązań. Magistrat zlecał FKS Stal Mielec realizację usług promocji miasta, kierował dotacje celowe na zadania związane z rozwojem piłki nożnej w Mielcu oraz przyznawał stypendia dla zawodników drużyny 1 Ligi.

Opublikowany przez Urząd Miejski w Mielcu projekt budżetu miasta na 2019 rok wskazuje, że poziom współpracy mieleckich samorządowców z najpopularniejszym klubem sportowym z Mielca może zostać utrzymany.

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------