Uczniowie "Kopernika" biorą sprawy w swoje ręce i planują remont świetlicy

  • 1.12.2018, 11:42
Podziel się:
Oceń:
Uczniowie
Szkoła Liderów II LO, powstała z inicjatywy Fundacji Klub Młodych Liderów, uczniowie zaangażowani w projekt postawili sobie za cel wyremontowanie świetlicy szkolnej, z pomocą funduszy zdobytych dzięki sponsorom postarają się poprawić wygląd wnętrza oraz komfort świetlicy. Całe przedsięwzięcie potrwa około trzech miesięcy, a jego ukoronowaniem będzie finałowa gala podsumowująca cały projekt.

Celem Szkoły Liderów jest nauczenie młodzieży rzeczy, których nigdy nie nauczyliby się w szkole oraz zdobycie umiejętności przydatnych w dorosłym życiu. Cały zespół tworzy 15 pełnych energii i pomysłów licealistów, nad którymi czuwa trójka mentorów. W ciągu trzech dni młodzież wzięła udział w wielu godzinnych szkoleniach z kreatywności, badania potrzeb, organizacji projektu i jego promocji. Po wielu przeprowadzonych dyskusjach między sobą i zrobionych ankietach wśród rówieśników zdecydowali, że projektem jaki będą realizować będzie remont świetlicy szkolnej.  

-Naszym celem jest stworzenie dla nas i reszty uczniów miejsca , w którym będziemy mogli spędzić miło czas , odrobić lekcje a przy okazji poprawić komfort i wystój wnętrza, które mogło by się stać rozpoznawalne oraz cechowało by naszą szkołę. Ponadto jesteśmy dumni, że dzięki takiemu projektowi możemy pozostawić coś na dłużej w naszej szkole dla przyszłych uczniów- mówi uczestniczka projektu. 

Obecnie uczniowie skupiają się na pozyskiwaniu sponsorów oraz zdobywają wszelkie potrzebne informacje do przeprowadzenia remontu. Wielkie otwarcie nowej świetlicy odbędzie się 20 grudnia.

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Czytelnik
Czytelnik 4.12.2018, 18:46
Brawa dla młodzieży. Za aktywność i przede wszystkim za inicjatywę. Da się? Jak widać da.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------