Czy warto zostać żołnierzem? Rusza kampania informacyjna MON

  • 6.11.2018, 09:20
Podziel się:
Oceń:
Czy warto zostać żołnierzem? Rusza kampania informacyjna MON
Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie informuje, że Ministerstwo Obrony Narodowej realizować będzie ogólnopolską kampanię rekrutacyjną do Wojska Polskiego pod hasłem „Zostań żołnierzem Rzeczypospolitej”. Kampanię zainaugurował 14 października w Lublinie minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak.

Głównym celem MON jest zwrócenie społeczeństwa na atrakcyjne perspektywy jakie niesie z sobą służba wojskowa oraz na korzyści z niej wynikające dla rozwoju osobistego i zawodowego człowieka. Celem jest przede wszystkim zwiększenie stanu osobowego polskiej armii we wszystkich rodzajach sił zbrojnych, w służbie zawodowej, rezerwie, w służbie terytorialnej oraz we wszystkich korpusach – szeregowych, podoficerów i oficerów.

Kampania będzie realizowana w formie tygodni rekrutacyjnych – raz w miesiącu w danym regionie. Podczas tygodni rekrutacyjnych mobilne zespoły składające się z przedstawicieli terenowych organów administracji wojskowej oraz żołnierzy z lokalnych jednostek wojskowych będą informować o przebiegu służby. Żołnierze w uzgodnionych miejscach na terenie miast i wsi prezentować będą również swoje wyposażenie indywidualne i uzbrojenie oraz obsługiwany sprzęt.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------