Przejazd kolejowy na ul. Padykuły w Mielcu nie do końca bezpieczny [Interwencja]

  • 9.10.2018, 11:18
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Przejazd kolejowy na ul. Padykuły w Mielcu nie do końca bezpieczny [Interwencja] Msk
- Gdy przejeżdżam przez przejazd kolejowy na ulicy Padykuły w Mielcu, nie widzę torów, bo ktoś przekrzywił lustro drogowe. Jadąc tamtędy, za każdym razem ryzykuję zderzeniem z pociągiem. Ktoś zainteresuje się tym dopiero wtedy, jak dojdzie do tragedii - mówi kierowca samochodu ciężarowego.

Przejazd kolejowy przecina ulicę i znajduje się w pobliżu centrum ogrodniczo-technicznego. Jak się zorientowaliśmy, jedno z luster drogowych zostało przekrzywione tam już jakiś czas temu.

Sytuacja jest niebezpieczna głównie dla kierowców ciężarówek, którzy w lusterku nie są w stanie zobaczyć torów, a więc nadjeżdżającego pociągu. - Pewnie jacyś chuligani to zrobili. Proszę, pomóżcie, bo sytuacja ta stwarza zagrożenie - mówi mężczyzna, który przejeżdża często tą trasą.

O zmianę nachylenia lutra drogowego poprosiliśmy Powiatowy Zarząd Dróg, który odpowiada za ulicę Padykuły. Dyrektor instytucji obiecał, że lusterko zostanie niezwłocznie przestawione.

Msk
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------