Wieniec z Janowca dla marszałka

  • 26.09.2018, 23:52
Podziel się:
Oceń:
Wieniec z Janowca dla marszałka
Grupa wieńcowa z Janowca przekazała wieniec dożynkowy marszałkowi województwa Władysławowi Ortylowi.

Symboliczne przekazanie odbyło się podczas dożynek wojewódzkich, które miały miejsce w Mielcu. Dopełnieniem tego aktu było już rzeczywiste przekazanie wieńca w Urzędzie Marszałkowskim w Rzeszowie przez delegację składającą się z burmistrza Józefa Rybińskiego, mieszkańców Janowca i innych miejscowości naszej gminy. Jak podkreślał burmistrz, przygotowanie wieńca zajęło wiele dni, ale wysiłek się opłacił.

Za to artystyczne rękodzieło pod nieobecność marszałka dziękowała wicemarszałek Maria Kurowska wraz z członkiem zarządu Piotrem Pilchem.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------