Potrącenie rowerzysty na ulicy Jagiellończyka w Mielcu.

  • 13.09.2018, 11:09 (aktualizacja 13.09.2018 11:23)
  • Msk
Podziel się:
Oceń:
Potrącenie rowerzysty na ulicy Jagiellończyka w Mielcu. Msk
Przed chwilą doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia. Rowerzysta przejeżdżający przez pasy na ulicy Jagiellończyka w Mielcu zastał potrącony przez samochód osobowy.

Na miejscu pracują policjanci którzy ustalają okoliczności zdarzenia. Jeden pas ulicy jest zablokowany. Ze względu na potężne korki, radzimy omijać ten fragment Mielca.

Msk
  • TAGI:

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
NT
NT 14.09.2018, 18:33
Ty chyba naprawdę jesteś Mielczaninem z doskoku popatrz sobie na znak przed tym przejściem od strony szpitala tam jest tylko namalowanay pieszy
jNT
jNT 14.09.2018, 12:49
Po prostu w tym miejscu nie ma przejazdu dla rowerów rowerzysta musi *** z siodełka ściągnąć i przejść grzecznoe na drugą stronę swoją drogą rowerzyści sie uważają za święte krowy widzi pasy i nawet sie nie zastanawia
Popek
Popek 13.09.2018, 22:33
Jechal rowerem na pezejaciu dla pieszych? A to nie zna przepisow? Bedac uczestnikiem ruchu drogowego ma obowiazek sie stosowac do zasad i przepisow. Ukarac go!
mielczanin z doskoku
mielczanin z doskoku 14.09.2018, 10:10
nie znasz mielca to sie nie wypowiadaj
tam mozna rowerem jechac
Zadra
Zadra 13.09.2018, 22:29
W tym miejscu jest przejscie dla pieszych a nie przejazd dla rowerzystów! Potrącony nie mial peawa przejezdzac tam na rowerze, tylko go powinien przeprowadzic. Jeżdżę na rej trasie 4 razy dziennie i niestety, ale ram ciahle piesi wymuszaja pierwszenstwo, a riwerzysci bez rozejrzenia sie nagle wyskakuja rowerem, bo im sie spieszy....rowerem kupionym za 500+, pewnie do Tesco po kolejne piwo
i ja
i ja 15.09.2018, 09:47
A to zanim 500+ się pojawilo rowerzysci grzecznie przechodzili przez pasy?
tdmc
tdmc 14.09.2018, 11:05
Ale czemu napisane zostało "piesi wymuszają pierwszeństwo"? Sam jestem kierowcą i to do nas kierowców należy obowiązek zwalnianie czy też zatrzymanie się przed każdym przejściem dla pieszych aby umożliwić im bezpieczne przejście. Ale większość kierowców nie zwraca uwagi na to czy ktoś chce przejść, po prostu jadą i tyle. Oczywiście, że są i też tacy którzy w bezczelny sposób wymuszają ale to jest mniejszość. A nie wystarczy aby już wcześniej przed pasami zwolnić a nie czekać aż do końca a może mi się uda przejechać?
Co do tego zdarzenia, to są pasy do przejścia a nie ma przejazdu dla rowerzystów. Rowerzysta nie powinien przejeżdżać ale i kierowca powinien być bardziej czujny w końcu to na każdym przejściu trzeba być uważnym.
gg
gg 14.09.2018, 10:11
jak pieszy moze wymusic pierwszenstwo na pasach?
KrzysioMisio
KrzysioMisio 13.09.2018, 20:29
Pewnie patrzył się na laske jakąś
Prawda
Prawda 13.09.2018, 19:29
Nakupowali Niemieckiego szrotu za 500+ i nawet nie patrzą na droge, chyba że to jechała jakaś karynka której jedynym zadaniem jest robienie zakupów w biedronce za socjal. Nie pozdrawiam.
qwe
qwe 13.09.2018, 19:25
Banda jołopów w samochodach za 500+ nie patrzy na droge i mamy tego efekt ;-)
Mirek
Mirek 13.09.2018, 14:25
Rowerzysta w tym miejscu nie ma prawa przejeżdżać przez pasy (a dzieje się tak nagminnie). Ma zejść z roweru i go przeprowadzić.
Anonymous
Anonymous 13.09.2018, 11:33
Od kiedy to przejeżdża się przez pasy? Rozgląda się a nie przejeżdża jak ciele!!

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------