SPROSTOWANIE dot. nieprawdziwych informacji na temat KWW KUKIZ’15 Mielec

  • 11.09.2018, 10:45
  • Redakcja
SPROSTOWANIE dot. nieprawdziwych informacji na temat KWW KUKIZ’15 Mielec pixabay
W związku z artykułem „Strachy kampanii” , który ukazał się na stronie 3 w Tygodniku Regionalnym Korso z dnia 4 września 2018 oraz stronie internetowej www.korso.pl informujemy, że:

- Kukiz’15 nie jest partią polityczną, a ruchem obywatelskim, który nie zawarł w Mielcu sojuszu z partią PSL,

- Nieprawdą jest, że banery wyborcze Grzegorza Ziomka zostały częściowo zaklejone, bo Grzegorz Ziomek nie był oficjalnym kandydatem na prezydenta. Zaklejenie banerów nie było też związane z oficjalnym zgłoszeniem kandydata na prezydenta, ponieważ kandydaci KWW KUKIZ’15 mają prawo rozpocząć kampanię wyborczą począwszy od dnia 27.08.2018 r., co Grzegorz Ziomek uczynił.

- Wbrew obiegowym opiniom Porozumienie Samorządowo – Gospodarcze nie jest związane z lokalnymi strukturami PSL-u. Skupia mieszkańców powiatu którzy są sympatykami różnych partii politycznych.

Redakcja Korso przeprasza za podanie nieprawdziwych informacji.

Redakcja
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------