Strażacy ratowali pieska, którego właściciel mieszkania zostawił zamknięty na balkonie!

  • 19.08.2018, 13:24 (aktualizacja 19.08.2018 14:12)
Podziel się:
Oceń:
Strażacy ratowali pieska, którego właściciel mieszkania zostawił zamknięty na balkonie! mm Pies znajdowal sie na zamnkietym balkonie.
Piesek przebywał na balkonie jednego z bloków przy ul. Zygmuntowskiej. Wzbudziło to zainteresowanie sąsiadów, którzy w trosce o czworonoga postanowili powiadomić służby.

Piesek przebywał na balkonie na słońcu już dłuższy czas, a w mieszkaniu nie było właściciela. Na miejscu pojawili się policjanci i strażacy, którzy za pomocą wysięgnika uwolnili pieska. Pies miał być przetransportowany do schroniska, ale na miejscu nieoczekiwanie pojawił się właściciel mieszkania, który zabrał psa.

 

 

 

 

 

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------