Zbigniew Michalski opublikował nowy tomik poezji "Balans bieli i czerni"

  • 18.07.2018, 10:03
Podziel się:
Oceń:
Zbigniew Michalski opublikował nowy tomik poezji
Na chwilę przed sezonem wakacyjnym, 6 lipca 2018 r. byliśmy świadkami kameralnej promocji „Balansu bieli i czerni” kolejnego tomiku poezji Zbigniewa Michalskiego – prezesa Mieleckiego Towarzystwa Literackiego.

Spotkanie odbyło się w gościnnych progach Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej w Rzeszowie – Filia w Mielcu. To szósty tomik autora z miejscowego środowiska literackiego, który powstał w oparciu o jego własny pomysł. W promocji wzięli udział zaproszeni goście m.in.: radna Powiatu Mieleckiego Joanna Rębisz i kandydat na urząd Prezydenta Miasta Mielca Piotr Wiech z żoną Małgorzatą, członkowie MTL i miłośnicy poezji. Gości spotkania powitała kierownik Filii Józefa Krasoń. W rolę konferansjera wcielił się prezes MTL.  Ze swymi niebanalnymi interpretacjami piosenek muzyki popularnej zapoznał uczestników imprezy zespół muzyczny „Cantica Romanza” w składzie: Magdalena Kuroś i Przemysław Pawłowski – gitara akustyczna. Wybrane wiersze z tomiku zaprezentowały poetki Towarzystwa Barbara Augustyn i Anita Róg. Miał też swoje pięć minut sam autor tomiku: odczytał swoje wiersze i odpowiedział szczegółowo na zadane pytania. Podziękował wszystkim zebranym za przybycie. Podziękowania otrzymali także Józefa Krasoń, zespół muzyczny „Cantica Romanza” i osoby prezentujące wiersze. Na koniec odbyła się tradycyjna sesja fotograficzna. Podpisaniem wielu tomików, przez Zbigniewa Michalskiego, zakończyło się to interesujące spotkanie.

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ania
Ania 18.07.2018, 22:03
Brawo cantica romanza

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------