To już pewne! Nie będzie Aviatora!

  • 26.07.2016, 13:44 (aktualizacja 27.07.2016 09:56)
  • ms
To już pewne! Nie będzie Aviatora! galerianavigator.pl
... będzie Navigator. Nowy właściciel galerii przy Powstańców Warszawy zdecydował o zmianie nazwy największego obiektu handlowego w Mielcu.

Do lutego 2016 roku galeria Aviator była własnością legnickiej firmy Rank Progress, ale inwestycja została sprzedana firmie Pergranso - sieci hipermarketów E.Leclerc za sumę ponad 67 milionów zł.

Transakcja była wynikiem problemów, jakie pojawiły się w 2015 roku. Wstrzymano wówczas prace na terenie budowy i przyległej ulicy. Ostatecznie naprawy "rozgrzebanej" jezdni podjął się Urząd Miasta Mielec.

Co dalej?
Mielecka galeria zajmuje teren ponad 8 hektarów, sam parking pomieści 1100 samochodów. Komercjalizacja obiektu, czyli wynajęcie powierzchni handlowej obiektu wielu przedsiębiorstwom  handlowym i usługowym, leży w rękach firmy Master Management. Ona odpowiada za to, jakie marki pojawią się w galerii na Smoczce. Na dzień dzisiejszy wiadomo, że będą to m.in. Reserved, Sinsay, Cropp, House, Smyk, Pepco, RTVEuroAGD, Martes Sport, Orsay, KFC, Big Star, CCC, Deichmann, Orange, Kubenz, empik, Home&you, Giacomo Conti, H&M i Hebe.

Nowy właściciel uznał, że lepszą nazwą dla największego w regionie obiektu handlowego będzie Navigator, a nie Aviator. Początkowo mówił również, że otwarcie galerii planowane jest na wrzesień tego roku. Dziś już wiemy, że będzie to miało miejsce, jak informują branżowe portale, 16 listopada.

ms
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Ja
Ja 13.10.2016, 17:26
Gdzie Bershka, Zara, Mohito, Kapphal, C&A?????
maryk
maryk 26.09.2016, 11:14
Navigator? Nazwa beznadziejna.
joker
joker 15.09.2016, 21:53
Miał być Leroy Merlin, Pewnie ruszy fala zwiedzających a po kilku miesiącach pustki. Tak było z Mini Malem i innymi ostatnimi galeriami handlowymi.
klient
klient 15.08.2016, 20:42
czy wjazd i wyjazd bedzie od Wolnosci (miedzy ostatnim domkiem jednorodzinnym a basenem)?
Mielczanie
Mielczanie 3.08.2016, 13:18
Cytat z fejsa: "Oficjalne otwarcie Navigatora IV kwartał 2016.". Trzymamy za słowo :-)
zniecierpliwiona
zniecierpliwiona 2.08.2016, 10:28
Fakt - Aviator w Mielcu byłby ok. Ale niech się zwie jak chce, byleby to nareszcie ruszyło...
roznica
roznica 1.08.2016, 18:41
Merytorycznie - zadna. Ale przyznasz Janku, ze do Mielca Aviator pasowalby jak ulal - w duchu "patriotyzmu lokalnego" :)
Janek
Janek 31.07.2016, 21:53
co za różnica, jak się będzie sklep nazywał?
zakupowy Mielec
zakupowy Mielec 31.07.2016, 13:35
Aviator był fajniejszą nazwą. A sklepy? Mieleckie zapotrzebowanie zweryfikuje, które się ostaną... do zobaczenia :)
Jakiś gostek
Jakiś gostek 31.07.2016, 10:53
Pół z sklepów nie słyszałam... a Navigator ? Aviator lepsza :(
przeciwny galerii Navigator
przeciwny galerii Navigator 29.07.2016, 09:25
Lepiej by było gdyby zamiast takich "galerii"zrobili koufland na pół z KFC albo z biedrą ????
.. poza tym Navigator??? Kto to wymyslił?? to juz lepsze Aviator ...
pp
pp 27.07.2016, 21:24
nazwa mało ważna byle to ruszyło co nie?
Smuteczek k*r*a.
Smuteczek k*r*a. 27.07.2016, 17:16
Empik i KFC. Cudownie. Jeśli te sklepy te dwie marki się stąd też wysypią, bo wszystko ciągle się zmienia, to moja noga tam nie stanie. Nie będzie sensu tam przychodzić dla reszty sklepów, których jest wiele.
Osoba
Osoba 27.07.2016, 16:10
Chce sklepu new york !
ancia
ancia 27.07.2016, 14:58
Gdzie sklep New Jork
Magda
Magda 1.08.2016, 11:25
Sklepy wykupują sobie miejsca. To nie tak hop i już, bo sklep sam musi chcieć tam być i wykupić somie miescje.
Chudzian
Chudzian 27.07.2016, 14:50
A gdzie mediamarkt? albo saturn zamiast jakiegoś pepco co jajco tam jest? jakby to było 1 w mielcu to okej a ich już jest multum !
euzebiusz
euzebiusz 27.07.2016, 12:11
Destruktor
nunu
nunu 27.07.2016, 11:32
aviator lepsza.....
Xdd
Xdd 27.07.2016, 11:15
Gdzie bershka zara?!
Sklepy jedne i te same,bo przecież pepco,rtv,i CCC przecież nie ma,czy nie można było na ich miejsc
Sklepy jedne i te same,bo przecież pepco,rtv,i CCC przecież nie ma,czy nie można było na ich miejsc 27.07.2016, 09:15
Aaaaa

Pozostałe