Ruszył nowy przetarg na budowę hali MOSIR w Mielcu

  • 9.06.2018, 10:17 (aktualizacja 09.06.2018 10:36)
Podziel się:
Oceń:
Ruszył nowy przetarg na budowę hali MOSIR w Mielcu
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ogłosił dzisiaj przetarg na budowę hali sportowej w systemie „Zaprojektuj i wybuduj”.

 – To będzie wspaniały obiekt, służący nie tylko drużynom i kibicom sportów halowych, ale także rekreacji mielczan. Liczymy także na organizację imprez o większym znaczeniu, np. międzynarodowym – powiedział Pełniący Funkcję Prezydenta miasta Mielca Fryderyk Kapinos. Nowa hala będzie miała 3060 miejsc, pełnowymiarową halę treningową, halę rekreacyjną, ściankę wspinaczkową, kompleks basenowy z główną, ośmiotorową niecką i trybunami na blisko 400 osób. Wykonawcę tej najważniejszej obecnie inwestycji miejskiej poznamy najprawdopodobniej wczesną jesienią, a prace rozpoczną się jeszcze w tym roku. Zgodnie z założeniami przetargu, hala ma powstać w 28 miesięcy (4 miesiące na przygotowanie projektu, 24 miesiące na budowę).

 

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
mkt
mkt 9.06.2018, 11:48
Decyzja o budowie powinna być podjęta przez nowa rade i nowego prezydenta po wyborach. Pan Kapinos jest tylko zarządca i nie powinien podejmować kluczowych decyzji dla miasta. Wiele osób wskazuje że należny ponownie przeanalizować lokalizacje hali, gdyż obecne miejsce jest w centrum miasta i nie nadaje się na taka inwestycje.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------