Rowerzyści z regionu pojadą z Tarnobrzega do Szczecina! Cel: Zebranie pieniędzy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu [VIDEO]

  • 3.06.2018, 14:33 (aktualizacja 03.06.2018 14:48)
Rowerzyści z regionu pojadą z Tarnobrzega do Szczecina! Cel: Zebranie pieniędzy dla dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu [VIDEO]
W ciągu dwóch dni, 17 - 18 czerwca grupa sześciu śmiałków chce pokonać na rowerach trasę 700 km. Prawdopodobnie rowerzyści dojadą nad morze w ciągu 30 godzin.

Wszystko po to, aby wesprzeć turnusy wakacyjne dla najuboższych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu.  W akcji biorą udział: Alfred Urban, Monika Jagoda, Janusz Bańka, Tomasz Kudela, Łukasz Łazinek, oraz Grzegorz Assman. 

- Do naszego 6 osobowego teamu dołączą również kolarze z grup Zorza Tarnobrzeg, Sprint Gorzyce, Team Gardner Mielec oraz inni aby nam towarzyszyć na początku naszej drogi - tłumaczy Grzegorz Assman, jeden z organizatorów wydarzenia. 

Poprzez tą akcję, organizatorzy chcą zwrócić uwagę na los, najuboższych dzieci z Zespołu Szkół Specjalnych w Tarnobrzegu. Niektóre mogą w tym roku nie wyjechać na wakacje. Dlatego tak ważne jest, żeby już teraz poprzez tę akcję dotrzeć do jak największej grupy sponsorów i mecenasów, którzy zechcieliby wesprzeć te dzieciaki. 

 

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Przepraszamy, ale możliwość komentowania jest niedostępna.

Pozostałe