Smartfon na wakacje - Konkurs fotograficzny

  • 24.04.2018, 16:39 (aktualizacja 28.05.2018 23:55)
  • red.
Smartfon na wakacje - Konkurs fotograficzny
Uwaga! Do wygrania smartfon Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black! Weź udział w konkursie.


Zrób zdjęcie, wyślij na adres konkurs@gazetylokalne.pl z podpisem (opis zdjęcia) i nazwą naszej gazety: Tygodnik Regionalny Korso i wygraj smartfona Xiaomi Redmi 5 Plus 32GB Dual SIM LTE Black.

Pokaż swoją Unię Europejską. Pokaż, na co w Twojej miejscowości wydaliśmy unijne pieniądze. Ścieżka rowerowa, odnowiony rynek, plac zabaw, a może coś zupełnie innego? 

Na zdjęcia, także selfie, czekamy do 31 maja 2018r. Format JPG lub PGN, do 2 MB. Wyniki ogłosimy 30 czerwca na www.gazetylokalne.pl i na stronie www.korso.pl.

Koniecznie zajrzyj do regulaminu na www.gazetylokalne.pl

Zapraszamy!

Organizatorem konkursu „Unia lokalnie – pokaż to na zdjęciu!”  jest Stowarzyszenie Gazet Lokalnych w ramach projektu "InForMe - Działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności przez media lokalne w Polsce" realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2017CE16BAT063 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

red.

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Pozostałe