Groźny wypadek w Białym Borze. Dwóch chłopców jadących skuterem nadziało się na metalową linkę. 15-latek jest w stanie ciężkim.

  • 11.04.2018, 21:45 (aktualizacja 12.04.2018 10:26)
  • Msk
Groźny wypadek w Białym Borze. Dwóch chłopców jadących skuterem nadziało się na metalową linkę. 15-latek jest w stanie ciężkim. Komenda Powiatowa w Proszkowicach Zdjęcie poglądowe
Dzisiaj o godzinie 19.30 doszło do poważnego wypadku w którym ranni zostali dwaj jadący nim chłopcy. Nastolatkowie jechali skuterem w Białym Borze.

Chłopcy nadziali się na metalową linkę którą właściciel drogi rozwiesił między metalowymi słupkami. 15-letni chłopiec trafił do mieleckiego szpitala. Jego stan jest ciężki.

Msk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (44)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
realista
realista 23.04.2018, 20:06
Po pierwsze to nie była żadna droga , zrobili sobie skrót przez gościa działkę , przejeżdżali , deptali ,niszczyli , miejscowi świetnie o tym wiedzieli , po drugie jak rodzice wychowali chłopca że nie wpoili mu tego co znaczy cudza własność , moim zdaniem to nie właściciel powinien
odpowiadać a rodzice , wychodzę z założenia że należy szanować cudzą własność , młodzi są aroganccy i bezczelni , do śmierci niech
pamięta że wjechał tam gdzie nie powinien , brawo właściciel
Czytelnik
Czytelnik 14.04.2018, 07:37
Mam nadzieje ze ten kto rozwiesił linke odpowie za to karnie. Nawet jeśli bylalby to prywatna droga to trzeba myśleć a nie być bezmozgiem i idiota. 
malgorzata_nowak
Ola 13.04.2018, 22:59
Niedobrze mi się robi jak czytam obrońców "uciśnionych" a tymbardziej ,ze winny jest cierpienia tego chłopaka.Niech sobie ten właściciel u siebie na podwórku taką linką zawiesi nawet 10 i jak kiedyś po ciemku zapomni i się nadzieje na nią ,to może zrozumie idiota co zrobił.... Skad się bierze w tym narodzie taki debilizm? Jak można tworzyć takie "pułapki" dobrze wiedząc czym one grożą? A starczyło tylko napisać tabliczkę -teren prywatny odp. oznakować ,by była widoczna ,postawić szlaban a nie wpadać na debilny pomysł z metalowymi linkami .może jeszcze pod prądem zrobi i dół wykopie? by czasem mu tej drogi nikt nie zabrał .Jp przeraża mnie tak wielka głupota . Lepiej narazić czyjeś zycie w imię swojej chorej próżności i zawziętosci .Smutne.
Ręce opadają..
Ręce opadają.. 13.04.2018, 19:40
Dosłownie ręce opadają jak czysta się komentarze ludzi broniąch człowieka który rozwiesil linke. Chyba za dużo się naogladaliscie filmów o "hameryce". Podejrzewam że większość komentujących, że właściciel nie jest winien to tzw"blokusy" którzy tylko mogą pomarzyć żeby "robić co się chce na swojej działce" a nawet jeśli nie to jestem ciekaw czy nie prostetowali byście gdyby koło was mał powstać jakiś punkt składu odpadów czy też inne nie wygodne przedsiębiorstwo. Ciekawe czy też hołdowali byście że na swojej ziemi można robić co się żywnie podoba. Zresztą teren nie był oznakowany jako prywatny jak i samo oznaczenie o rozwieszonej przeszkodzie. Skąd takie parapety się biorą ? Po co porozmawiać ze smarkami lub ich rodzicami żeby tam nie jeździli jak można wyrządzic mu krzywdę na całe życie. Typowy Janusz. Z całego serca życzę właścicielowi posesji żeby trafił za kraty albo sam się złapał na podobną pułapkę. A Wy ludzie jak naprawdę twierdzicie że właściciel jest bez winy, to gratuluję rozumu, lub jego brak.
jan
jan 13.04.2018, 21:44
bo to sa ludzie bezmozgi
STWIERDZENIE
STWIERDZENIE 12.04.2018, 22:40
I wracaj szybko do zdrowia. Chlopaku
Kik
Kik 12.04.2018, 19:59
Jaki prywatny teren droga dojazdowa do działek!
ehhh
ehhh 12.04.2018, 18:33
Publiczny proces na ekranach telewizorów, dziesięć lat CIĘŻKICH robót fizycznych, pod nadzorem strażnika i okiem kamery. Za rozwieszenie stalowej linki wpoprzek drogi należy się coś w ten deseń, by pojął skalę głupoty i by widzowie zrozumieli, że nigdy nawet nie przyjdzie im do głowy taki pomysł.
comon_sens
comon_sens 12.04.2018, 18:20
Uuuu a dlaczego chlopcy skuterem chcieli wjechac na prywatny teren bez pozwolenia? Czyli jak ktos mi sie wlamie do domu i porazi go prad bo takie zabezpieczenie bede mial przy drzwiach to tez wlamywacz bedzie poszkodowany?
Taki zycie
Taki zycie 13.04.2018, 17:19
Nie chodzi o to.... To była droga do działek łącząca sie z gminną drogą... Właściciel rozwiesił ją po to, aby nie chłopcy jak to piszą ale pewna pani nie mogła tędy przejeżdżac...
Do "parapeta"
Do "parapeta" 12.04.2018, 20:44
A skąd mieli wiedzieć że jest to teren prywatny, jest tam gdzieś taka informacja oprócz tej stalowej linki. To tak jakbyś był policjantem i chciał wlepic mandat osobie która przekroczyła prędkość nie mijając żadnego znaku ograniczenia. 
aa
aa 12.04.2018, 20:35
Czy teren był ogrodzony, lub przynajmniej oznaczony jako prywatny?
Pkw
Pkw 13.04.2018, 12:14
Niestety nie ,ma tam żadnego znaku
szkoda
szkoda 12.04.2018, 15:57
 Niestety ale nalezy przestrzegac pewnych zasad a nie jezdzic gdzie gdzie sie chce i czym sie chce. Przez kilka lat mielismy problem z quadowcami i motororerowcami ktorzy rozwalali prywatna droge, do tego wywalanie smieci, chwastow, palenie ognisk czy czyszczenie opryskiwacza byly norma w katolickim kraju.
Łukasz
Łukasz 14.04.2018, 19:50
W pełni się z Panem/Panią zgadzam, ale po co epitet ,,katolicki" równie dobrze można użyć określeń takich jak europejski, bałtycki, piękny, ale po co skoro to nic nie wnosi. Pozdrawiam :)
Łuuu
Łuuu 12.04.2018, 15:45
Moim zdaniem każdy powinien mieć prawo rozwieszać na swoim terenie na co ma tylko chęć, pod warunkiem że teren jest oznaczony jako prywatny
Do łuuu
Do łuuu 13.04.2018, 19:17
Teren nie był oznaczony....
Pozdro
Pozdro 13.04.2018, 17:21
Nie jest oznaczony... Wgl nie ma znaku a temu typowi grozi do 3 lat pozbawienia wolnosci skad mieli wiedzisc ze prywatna... A tak wgl to takie linki powinny miec odblaski.
Linka
Linka 12.04.2018, 15:37
Prywatna droga, więc co tam robił? Niedługo jak złodziej nam do szamba odkrytego wpadnie to będziemy mu zadość uczynienie robić. W USA mógłby chlopaka zastrzelić za wtargnięcie na teren prywatny tylko tu w kraju niewolników i debilów ktoś się burzy, że ktoś rozwiązał problem na swój sposób.
Marek
Marek 17.04.2018, 20:44
W USA żyją normalni i sympatyczni ludzie.. I nikt nie miałby nikomu za złe że użytkuje jego drogę..***a tak się zastanawiam jakim prawem ktoś może być właścicielem drogi.. Poza tym co to w ogóle jest za argument?...I co takiego złego zrobił ten chłopak że nazywasz go 'problemem'? Ślad na ziemi?? 
Ehh do "linka"
Ehh do "linka" 13.04.2018, 19:14
Nie chce mi się wałkować znowu wszystkiego od początku, bo widzę że przyslowiowych buraków jest za dużo. Po pierwsze to nie USA jak tu się czujesz jak w kraju "niewolników" to grzecznie wyp.....j z niego. Po drugie, tylko ktoś ograniczony umysłowo będzie sądził że koleś przypadkiem zawiesił linkę, a nie sznurek czy też łańcuch, który zagradza tak samo tylko nie działa jak gilotyna. Czysta premedytacja. Po trzecie, brak tablicy że jest to teren prywatny, o oznaczeniu tego "szlabanu" nie wspominając. Także zastanów się dwa razy zanim napiszesz takie farmazony.
ja
ja 12.04.2018, 20:01
co Ty piszesz? człowieku?! żyjemy w Polsce i u nas prawo jest inne.
w imię czego młody chłopak trafi na wózek lub co gorsza do piachu?
CezarQ
CezarQ 12.04.2018, 15:28
Mam nadzieję, że odpowie za ten czyn. 
Tomasz Terka
Tomasz Terka 13.04.2018, 17:50
Dokładnie, smarkacz *** się panoszy pojazdem spalinowym po czyjejś posesji.
Mrcin
Mrcin 12.04.2018, 15:15
Dziwne, biały bór a mielec to dwa bieguny w Polsce
MB
MB 13.04.2018, 09:19
Biały Bór leży kilka(naście) kilometrów od Mielca.
dyzma
dyzma 12.04.2018, 15:04
 znajac zycie to sad orzeknie ze spowodowal nieumyslne uszkodzenie ciala... no tak nie umyslnie przeciągnal linke na droga... kpina
Kris
Kris 12.04.2018, 14:51
Dlaczego wszyscy jada po wlascicielu posesji? Rozumiem powage sytuacji, ale jezeli jego wlasny teren prywatny jest odpowiednio oznaczony i ktos nielegalnie na niego wjezdza to musi liczyc sie z konsekwencjami. Wlasciciel moze sobie tam robic co mu sie zachce lacznie z wieszaniem linek na jakiejkolwiek wysokosci mu sie chce, bo ma taki kaprys. I szukajmy zrodla problemu, czyli rodzicow rozpuszczajacych swoich bachorow quadami i motorami. No coz, tak sie konczy brak wyobrazni. 
Katika
Katika 13.04.2018, 20:06
Nikomu nie życzę tego .pewnie nie masz dzieci. Może kiedyś będziesz mieć. Ale może żeby debilizm się nie rozmnażał. A jak kiedyś będziesz miał i twojemu dziecku coś się stanie to przypomnij sobie ten glupi komentarz? Bo to wróci do ciebie
"Kris"
"Kris" 13.04.2018, 19:20
Masz gdzieś tam oznaczenie że jest to teren prywatny.? Doinformuj się zanim zaczniesz pie..... C.
Kol
Kol 13.04.2018, 10:56
Ci bachory jak Pan/Pani napisala jeździli tam zawsze i niestety tego dnia też ponieważ teren nie był oznakowany
Ja
Ja 12.04.2018, 14:33
Chore
Aw
Aw 12.04.2018, 13:05
Jak ktoś wjedzie w ogrodzenie działki to ucierpi. Tym razem ogrodzeniem była linka.
Gal_Anonim
Gal_Anonim 12.04.2018, 12:21
Dla chłopaka zdrowia życzę i czytania ze zrozumieniem tabliczek "TEREN PRYWATNY". Dla reszty niech to będzie nauczka żeby nie jeździć po terenach prywatnych ani po lasach krosami, motorami czy skuterami, a wszyscy będą cali i zdrowi.
Janek
Janek 13.04.2018, 17:23
Nie ma tam zadnego znaku!!!
Anonim
Anonim 12.04.2018, 08:34
Rozumiem że może kogoś wkurzać, że ktoś jeździ po jego drodze, ale można to w inny sposób rozwiązać a nie rozwieszać linkę. A chłopakowi życzę szybkiego powrotu do zdrowia
kkk
kkk 12.04.2018, 16:24
"Rozumiem że może kogoś wkurzać, że ktoś jeździ po jego drodze" - co znaczy: "po jego drodze"? Na jego prywatnym, ogrodzonym terenie?
PWK
PWK 12.04.2018, 20:51
Teren nie był ani ogrodzony ani oznaczony w jakikolwiek sposób !!
Kierowca
Kierowca 12.04.2018, 06:21
Tylko idiota moze wpasc na pomysl przeciagania linki przez droge. Inni idioci wysilają sie bardziej i kopią dolki. To zrobil człowiek wyprany z mózgu. Debil.

Pozostałe