Rusza program usuwania eternitu w Mielcu! Nabór rusza 3 kwietnia!

  • 27.03.2018, 13:00 (aktualizacja 27.03.2018 13:12)
Podziel się:
Oceń:
Rusza program usuwania eternitu w Mielcu! Nabór rusza 3 kwietnia!
Urząd Miejski w Mielcu po raz szósty ogłasza akcję i informuje o możliwości składania wniosków na darmowe usuwanie płyt eternitowych z terenu miasta Mielca.

Mieszkańcy posiadający „eternitowe” dachy na domach prywatnych, bądź np. altanach na działkach ogrodowych w dalszym ciągu mogą nieodpłatnie skorzystać z możliwości pozbycia się szkodliwych materiałów azbestowych. W 2017 roku szkodliwego dla zdrowia eternitu pozbyto się z 41 posesji.  Utylizacji zostało poddane ok. 56 ton różnego rodzaju płyt azbestowych.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do składania wniosków, jednocześnie informując, że odbiór, demontaż oraz transport i utylizacja jest całkowicie finansowany z budżetu Gminy Miejskiej Mielec. Kosztem, który ponosi mieszkaniec jest zakup nowego pokrycia dachowego. Termin naboru  i składania wniosków trwać będzie od 3 kwietnia do 27 kwietnia 2018 r. Po tym terminie rozpocznie się procedura wyłonienia wykonawcy tego zadania.

Wnioski można pobrać na stronie internetowej mielec.pl oraz w budynku Urzędu Miejskiego przy ul. Żeromskiego 23 (za KPP Policji) w pokoju 17 lub 24 (I piętro), a także w biurze podawczym (budynek UM – Żeromskiego 26). Wypełnione wnioski należy złożyć w budynku UM, ul. Żeromskiego 26 (biuro podawcze). Informacje dodatkowe można uzyskać pod nr tel. 17 78 88 552  lub 17 78 88 528.

Wniosek można pobrać tutaj

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Polak
Polak 27.03.2018, 16:45
A kiedy będą rozbierane bloki wielkiej płyty z dodatkiem azbestu? Pół Mielca siedzi w azbeście.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------