Wsparcie Urzędu Miejskiego dla lokalnej policji.

  • 28.02.2018, 09:41 (aktualizacja 28.02.2018 12:24)
Podziel się:
Oceń:
Wsparcie Urzędu Miejskiego dla lokalnej policji.
Podczas spotkania w Komendzie Powiatowej Policji wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec przekazał na ręce komendanta KPP Mielec - Jacka Juwy sprzęt, materiały promocyjne i upominki dla dzieci zakupione ze środków Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych i Przeciwdziałania Narkomanii Gminy Miejskiej Mielec.

Od kilkunastu lat samorządowe władze Mielca wspierają działalność mieleckich funkcjonariuszy m.in. poprzez zakup urządzeń i sprzętu wspierającego pracę ukierunkowaną na przeciwdziałanie problemom uzależnień na terenie miasta Mielca.

-Nowy sprzęt, to sprawniejsza i wydajniejsza praca funkcjonariuszy, a materiały promocyjne sprawiają, że najmłodsi mielczanie lepiej przyswajają sobie wiedzę na temat bezpiecznego zachowania przekazywaną podczas spotkań z mieleckimi policjantami - powiedział Jan Myśliwiec.

W tym roku zakupione zostały m.in. GPS, drukarki, siatka maskująca, latarki taktyczne
i narkotesty. Przekazane zostały również zawieszki odblaskowe i balony z nadrukiem, które wykorzystywane będą podczas spotkań funkcjonariuszy z uczniami mieleckich szkół
i przedszkoli.

Jak przekazała Agata Ćwięka - Naczelnik Wydziału Spraw Społecznych i Zdrowia Urzędu Miejskiego w Mielcu wartość przekazanego sprzętu i materiałów to dziewięć tysięcy złotych.

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------