Rozstrzygnięcie konkursu studniówkowego

  • 26.02.2018, 20:51 (aktualizacja 26.02.2018 21:01)
  • Arkadiusz Łysoń
Rozstrzygnięcie konkursu studniówkowego Fotografia, która zajęła pierwsze miejsce w naszym konkursie.
Prezentujemy fotografie nagrodzone w konkursie studniówkowym. Spośród wszystkich nadesłanych zdjęć redakcja Korso postanowiła wybrać i nagrodzić dwie fotografie, przyznając pierwsze i drugie miejsce.

Pierwsze miejsce i voucher dla dwóch osób o wartości 150 zł na kolację w Karczmie Polskiej otrzymuje Martyna Jer z I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława Konarskiego w Mielcu.

Drugie miejsce i podwójne zaproszenie do kina Cinema 3D na film "Nowe oblicze Greya" otrzymuje Hubert Wejman z II Liceum Ogólnokształcącego w Mielcu.

Gratulujemy!

Po odbiór vouchera na kolację w Karczmie Polskiej zapraszamy do naszej redakcji przy ul. Biernackiego 1/4 w Mielcu od poniedziałku do piątku w godz. 8-16.

Bilety na film "Nowe oblicze Greya" są do odebrania w kasie kina Cinema 3D.

Poniżej fotografia,która zajęła drugie miejsce.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------