Koncert Roberta Janowskiego w Mielcu [ZDJĘCIA]

  • 18.01.2018, 22:32 (aktualizacja 18.01.2018 23:33)
  • Arkadiusz Łysoń
Koncert Roberta Janowskiego w Mielcu [ZDJĘCIA] A. Łysoń
Robert Janowski w czwartkowy wieczór zaśpiewał dla mieleckiej publiczności w kościele pw. Ducha Świętego. Mielczanie wypełniając cały kościół okazali się wielkimi fanami artysty.

Robert Janowski, prowadzący popularny teleturniej "Jaka to melodia", przyjechał w czwartek 18 stycznia ze swoim zespołem do Mielca. Zaśpiewał kolędy i przeboje polskiej muzyki. Koncert trafił w gusta mielczan, którzy podziękowali artyście gromkimi i długimi oklaskami.

Arkadiusz Łysoń

Zdjęcia (22)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Robert z Borku
Robert z Borku 19.01.2018, 22:28
Piękna "sala koncertowa", publiczność dopisała. Na sali widać twarze, których nie zobaczymy w niedziele. Może rzeczywiście lepszym rozwiązaniem było by, aby był to obiekt użyteczności publicznej.Proponuję teatr. Na osiedlu mogła by być np. filharmonia. Są tam piękne organy. Frekwencja byłaby 100%. Myślę, że na taki Mielec, który staje się miastem nowoczesnym i oświeconym te dwa obiekty wypełniły by pustkę i mając na uwadze, że Dom kultury się sypie. Jesteśmy spragnieni kultury, przecież Mielec nie może być ciemnogrodem. Jest wiele "nowych" spektakli, które ubogacą nasze życie. Na dole tej sali może być wykwintna restauracja, gdzie po koncercie czy spektaklu będzie można porozmawiać o sztuce, wymienić opinie. A co Wy mielczanie myślicie o tym ?

Pozostałe