Mikołajkowe zawody lekkoatletyczne

  • 17.12.2017, 02:27
  • ET
Mikołajkowe zawody lekkoatletyczne
W sobotę, 2 grudnia, w hali pod trybunami mieleckiego stadionu, gdzie mieści się obiekt Lekkoatletycznego Klubu Sportowego Stal Mielec, rozegrano Halowe Lekkoatletyczne Zawody Mikołajkowe. W zawodach udział wzięło ponad 170 dzieci rocznika 2004 i młodszych, głównie uczniów szkół podstawowych powiatu mieleckiego.

Podczas zawodów rywalizowano w konkurencjach: 60m, 300m, 600m, skok w dal, skok wzwyż.

Najlepsi w poszczególnych rocznikach otrzymali okolicznościowe dyplomy oraz słodkie upominki. Zawody współfinansowane były z funduszy Urzędu Wojewódzkiego w Rzeszowie, a sponsorem imprezy były Polskie Zakłady Lotnicze Sp. z o.o.

***

Miejsca na podium zajęli (imię, nazwisko, rocznik, szkoła, czas):

 

rocznik 2007 i młodsi - dziewczęta

60m

1 Kamila Ferenc, 07 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 9.92

2 Oliwia Pszeniczna, 07 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 10.49

3 Karolina Parys, 07 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 10.33

300m

1 Amelia Grabińska, 08 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec/LKS Stal Mielec 63.84

2 Karolina Smagacz, 08 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 64.69

3 Dominika Klimczak, 07 Szkoła Podstawowa  Wola Mielecka 64.82

600m

1 Natalia Jacher, 07 LKS Stal Mielec 2:14.97

2 Emma Stawarz, 07 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mielec 2:26.83

3 Kamila Kałamarz, 08 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mielec 2:39.20

w dal strefa

1 Katarzyna Nakonieczna, 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.38

2 Julia Małek, 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.34

3 Weronika Klimczak, 07 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 3.30

 

rocznik 2006 - dziewczęta

60m

1 Julia Polak, 06 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 10.33

2 Wiktoria Piechota, 06 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 10.95

3 Laura Leśniak, 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec/LKS Stal Mielec 11.00

300m

1 Kamila Dubiel,06 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 56.58

2 Aleksandra Grzelak, 06 Szkoła Podstawowa Jaślany 56.96

3 Eliza Idzik, 06 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 57.66

600m

1 Martyna Wal, 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 2:04.27

w dal strefa

1 Olga Wal, 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 4.11

2 Emilia Cisło, 06 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 4.08

3 Natalia Śliwińska, 06 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 3.90

wzwyż

1 Amelia Marmura, 06 Szkoła Podstawowa Malinie 1.15

2 Kinga Słąba, 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.10

3 Karolina Adamczyk, 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.05

 

rocznik 2005 - dziewczęta

60m

1 Wiktoria Balawajder, 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.88

2 Amelia Kiełb, 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 9.71

3 Natalia Surowiec, 05 Szkoła Podstawowa nr  13 Mielec 10.08

300m

1 Gabriela Marek, 05 Szkoła Podstawowa Jaślany 54.56

2 Oliwia Czapiga, 05 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 62.22

600m

1 Karina Wójtowicz, 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 2:11.83

2 Wiktoria Garncarz, 05 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 2:23.17

w dal strefa

1 Anna Maciejak, 05 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 3.92

2 Julia Dudajek, 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 3.83

3 Eliza Wawrów, 05 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.77

wzwyż

1 Wiktoria Chojnacka, 05 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.10

 

rocznik 2004 - dziewczęta

60m

1 Martyna Gaweł,04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.13

2 Magda Smutek, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.63

3 Gabriela Chorążka, 04 Szkoła Podstawowa nr  7 Mielec 9.04

300m

1 Milena Nadzieja, 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 55.88

600m

1 Aleksandra Świętek, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1:55.85

2 Samanta Kacwin, 04 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 2:13.22

w dal

1 Wiktoria Jackowska, 04 Szkoła Podstawowa nr  8 Mielec 4.65

2 Wiktoria Skowron, 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 4.04

3 Gabriela Cisło, 04 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 4.03

wzwyż

1 Julia Orłowska, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.40

2 Molek Oliwia Molek, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.40

3 Alicja Stobierska, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.35

 

rocznik 2007 i młodsi - chłopcy

60m

1 Bartosz Zabrzyski, 07 SMS Mielec 9.25

2 Mateusz Soboń, 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 9.53

3 Tomasz Myśliwiec, 08 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mielec/LKS Stal Mielec 9.77

300m

1 Mateusz Kulpa, 07 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 59.04

2 Oliwier Krakowski, 07 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piłkarskie Nadzieje 60.43

3 Piotr Cisło, 08 LKS Stal Mielec 60.81

600m

1 Filip Skiba, 07 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 2:09.50

2 Aleksander Lisowski, 07 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Mielec 2:12.56

3 Alan Chęciek, 07 SMS Mielec 2:15.22

w dal strefa

1 Piotr Rączka, 07 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 3.66

2  Gabriel Blicharczyk, 07 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 3.58

3 Jakub Płatek, 07 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 3.54

wzwyż

1 Marcin Roczniak, 07 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 1.10

 

rocznik 2006 - chłopcy

300m

1 Bartosz Buczek, 06 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 66.91

600m

1 Michał Bania, 06 SMS Mielec 2:10.21

2 Dominik Dyjak, 06 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 2:19.37

w dal strefa

1 Igor Sztuka, 06 Niepubliczna Szkoła Podstawowa Piłkarskie Nadzieje 3.38

wzwyż

1 Wiktor Balon, 06 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 1.10

2 Damian Trybulec, 06 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 1.05

3 Łukasz Wilk, 06 Szkoła Podstawowa Radomyśl Wielki 1.05

 

rocznik 2005 - chłopcy

60m

1 Alan Gruszecki ,05 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 8.32

2 Wiktor Rataj, 05 Wadowice Górne 8.76

3 Jakub Początek,  05 SMS Mielec 8.94

300m

1 Igor Figurski, 05 SMS Mielec 56.75

2 Piotr Płaza,05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 58.26

3 Jakub Strelcow,  05 SMS Mielec 59.10

600m

1 Mateusz Wójcik, 05 SMS Mielec 1:56.96

2 Michał Płaza, 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1:59.13

3 Adrian Płaza, 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 2:00.29

w dal strefa

1 Patryk Rączka, 05 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 4.58

2 Daniel Kamiński, 05 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 4.41

3 Bartosz Skowron, 05 SMS Mielec 3.94

wzwyż

1 Michał Wójcik, 05 Szkoła Podstawowa Wola Mielecka 1.30

2 Jakub Sowa, 05 Szkoła Podstawowa Malinie 1.25

2 Kamil Przygoda, 05 Szkoła Podstawowa Malinie 1.25

 

rocznik 2004 - chłopcy

60m

1 Bartosz Piechota, 04 Szkoła Podstawowa nr  2 Mielec 8.72

2 Daniel Pająk, 04 Szkoła Podstawowa nr  11 Mielec 8.72

3 Igor Płatek, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 8.86

300m

1 Tymon Szyler, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 51.27

600m

1 Patryk Zawierucha, 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 2:31.94

w dal strefa

1 Mateusz Molek, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 5.47

2 Jan Wanatowicz, 04 Szkoła Podstawowa nr  3 Mielec 4.39

3 Patryk Gaj, 04 Szkoła Podstawowa nr  12 Mielec 3.96

wzwyż

1 Dawid Burdzel, 04 Szkoła Podstawowa nr  9 Mielec 1.35

2 Norbert Augustyn, 04 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.30

3 Tomasz Jasiński, 04 Szkoła Podstawowa nr  6 Mielec 1.25

ET
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------