Podczas dzisiejszej kolejnej już rozprawy w sprawie zabójstwa Moniki K. z Kiełkowa sąd w Tarnobrzegu przesłuchał między innymi rodziców oskarżonego Mariusza K.

  • 5.12.2017, 15:28 (aktualizacja 07.12.2017 05:27)
  • Msk
Podczas dzisiejszej kolejnej już rozprawy w sprawie zabójstwa Moniki K. z Kiełkowa sąd w Tarnobrzegu przesłuchał między innymi rodziców oskarżonego Mariusza K. Msk
Matka oskarżonego zaprzeczyła, żeby jej syn kiedykolwiek był agresywny wobec swojej żony czy córki. - Mariusz bardzo kochał swoją żonę i dzieci. Nigdy nikogo z nich nie uderzył - powiedziała.

Według matki oskarżonego, Mariusz K. miał bardzo dobrą relację z obiema córkami. - Troszczył się o nie. Ciężko pracował, często ponad swoje siły. Młodsza córka mówiła, że tata jest miłością jej życia. To, co się stało jest dla mnie wielką tragedią – mówiła. Podobnie zeznał ojciec Mariusza K. - Monika nigdy się nie skarżyła na syna – powiedział.

Zeznania złożyła też psycholog, która po śmieci Moniki K. zajęła się pomocą psychologiczną jej ośmioletniej córki. Kobieta opowiedziała o sytuacji, kiedy dziewczynka dowiedziała się o śmierci matki. - Na początku dziecko zareagowało szokiem i niedowierzaniem. Następnie złością do ojca.

– Bardzo żałowała, że w tę noc, gdy doszło do tragedii, spała, sądziła, że mogłaby obronić matkę, gdyby tak nie było. Psycholog powiedziała też w jakiej kondycji psychicznej jest obecnie dziecko. Dziewczynka objęta została pomocą psychologiczną, na terapię uczęszcza raz w tygodniu. - Mimo że dziecko nie było bezpośrednio ofiarą przemocy, to doświadczyło jej. Ta trauma długo będzie jeszcze do niej wracać – powiedziała psycholog.

Przypominany, Mariusz K., jak ustalili śledczy, w sylwestrową noc zadał swojej żonie kilka ciosów nożem, w wyniku czego zmarła. Mężczyzna oprócz zabójstwa oskarżony jest również o znęcania się fizyczne oraz psychiczne nad żoną i 19-letnią córką. 

 

 

Msk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe