Radni powiatowi jeszcze nie poznali planu naprawczego dla szpitala

Radni powiatowi jeszcze nie poznali planu naprawczego dla szpitala
Radna powiatowa Joanna Rębisz na ostatniej sesji rady powiatu, 29 listopada, zapytała, co dzieje się z planem naprawczym Szpitala Powiatowego w Mielcu. Jej zdaniem, taki dokument już teraz powinien być zaprezentowany radnym.

Starosta Zbigniew Tymuła poinformował nas, że program naprawczy, przygotowany przez dyrektora szpitala, dotarł na czas i zapoznał się z nim zarząd, ale został odesłany do poprawy.

- Wszystko realizowane jest zgodnie z literą prawa. Pan dyrektor przekazał dokument w terminie. Zarząd nie przyjął tego dokumentu. Miał czas do 30 listopada na naniesienie poprawek. Dokument będzie analizowany ponownie przez zarząd i zostanie przedstawiony na sesji rady powiatu - mówi starosta.

Zdaniem radnej Joanny Rębisz, to do rady powiatu należy kompetencja analizy i ewentualnego przyjęcia programu naprawczego.

- W tym momencie, niestety, uniemożliwia nam się wykonanie obowiązku przyjęcia tego dokumentu - komentuje radna.

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe