Tygodnik Regionalny Korso nr 49/2017

  • 4.12.2017, 21:37 (aktualizacja 07.12.2017 05:16)
  • Redakcja
Tygodnik Regionalny Korso nr 49/2017
Redakcja zakończyła już pracę nad najnowszym wydaniem Tygodnika Korso. Żadna firma nie zgłosiła oferty w przetargu na budowę hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Mielcu. Nikt nie spodziewał się, że realizacja najważnieszej inwestycji miejskiej jest pod znakiem zapytania.

Z siekierą na policjantów

Dwaj 16-latkowie zostali nakryci przez policjantów podczas próby włamania do altanki działkowej. Jeden z chłopców zaatakował policjantów ukradzioną wcześniej siekierą.

Wyjątkowa paczka

Szlachetna Paczka - trwa akcja, w ramach której wiele potrzebujących rodzin co roku otrzymuje pomoc, która niejednokrotnie jest dla nich początkiem zmian na lepsze. To doskonała okazja dla nas, aby wznieść się pononad własne sprawy i zauważyć bliźniego. 

Smółka w Bayernie

Szkoleniowiec naszej drużyny Zbigniew Smółka pojechał na trenerskie staże do dwóch wielkich europejskich klubów - najpierw do Chelsea, a następnie do Bayernu Monachum. Oba staże przygotował mielecki europoseł Tomasz Poręba. 

Radni: Podatków nie podniesiemy

Władze Mielca planowały podnieść niektóre stawki podatków od nieruchomości związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Radni nie zgodzili się na takie rozwiązanie. 

Dzieci z Podleszan "adoptują" dziadków

Prawdopodobnie pierwsza na Podkarpaciu "Adopcja" dziadków odbyła się w Domu Pomocy Społecznej w Mielcu. To pomysł wolontariuszy z PZU w Mielcu, którzy napisali projekt pt. "Gdzie senior nie może, tam wnuczek pomoże"

 

 

Redakcja
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe