Wybitni z "ekonomika"! Siódemka uczniów z stypendium Marszałka Podkarpacia

  • 3.12.2017, 07:42 (aktualizacja 04.12.2017 09:42)
Podziel się:
Oceń:
Wybitni z
Siedmioro uczniów Zespołu Szkół Ekonomicznych im. bł. ks. R. Sitki w Mielcu otrzymało stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego.

Wyróżnieni uczniowie to reprezentanci klas trzecich i czwartych Technikum nr 1: Konrad Borczyk, Magdalena Łachut, Adrian Rogala, Dominika Hyjek, Gabriela Godek, Marcin Urban i Kinga Krawiec. Najwięcej powodów do dumy może mieć Konrad Borczyk, który z najlepszym wynikiem otworzył listę 385 stypendystów.

Dzięki wsparciu finansowemu uczniowie ZSE mają okazję rozwijać swoje zdolności poprzez udział w dodatkowych płatnych kursach i szkoleniach organizowanych poza szkołą. Mogą także zakupić niezbędne do rozwoju osobistego pomoce naukowe.

 

 

- To, że otrzymali stypendia Marszałka Województwa Podkarpackiego, jest wynikiem ich ciężkiej i systematycznej pracy. Naszym zadaniem jest tylko ukierunkować młodzież i pokazać jej drogę do sukcesu – zgodnie mówią opiekunowie dydaktyczni stypendystów, Renata Ciężadło i Anna Dąbrowska-Iwan.

Marszałek województwa przyznał nagrody w ramach projektu "Wsparcie stypendialne uczniów ponadgimnazjalnych szkół zawodowych – rok szkolny 2017/2018".

 

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------