Nie żyje Marek Kamiński. Główny Specjalista do spraw Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Mielcu

  • 1.12.2017, 12:35 (aktualizacja 01.12.2017 13:08)
  • Szymon Burek
Nie żyje Marek Kamiński. Główny Specjalista do spraw Sportu i Rekreacji Urzędu Miejskiego w Mielcu pixabay
Marek Kamiński od 2016 roku prowadził w Urzędzie Miejskim w Mielcu Biuro Sportu i Rekreacji. Został powołany na to stanowisko przez Prezydenta Daniela Kozdębę.

Marek Kamiński w swojej karierze zawodowej pełnił funkcję wiceburmistrza Dębicy. Był także dyrektorem MOSIR w Dębicy. Pracował w Urzędzie Marszałkowskim Woj. Podkarpackiego. Od 2016 roku prowadził Biuro Sportu i Rekreacji a po ostatniej reorganizacji pełnił funkcję Głównego Specjalisty do spraw Sportu i Rekreacji w Urzędzie Miejskim w Mielcu.

- Jacek Żak, prokurator rejonowy z Dębicy - Dziś otrzymaliśmy informację o tym, że ciało Marka Kamińskiego zostało znalezione w piwnicy jego domu. Odstąpiliśmy od prowadzenia w tej sprawie jakichkolwiek czynności, bowiem nie ma dowodów na to, że do śmierci przyczyniły się jakieś osoby trzecie.

 

  

Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
wrkejr
wrkejr 4.12.2017, 09:02
No i gdzie są ci lokalni uczciwi politycy, mądrzy racy.....???

Pozostałe