Ogólnopolska kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2017

 • 28.11.2017, 09:46
Ogólnopolska kampania „Zachowaj Trzeźwy Umysł” 2017
We wtorek 21 listopada br. w Urzędzie Miejskim w Mielcu odbyło się podsumowanie mieleckich działań prowadzonych w ramach Ogólnopolskiej Kampanii „Zachowaj Trzeźwy Umysł 2017”

Celem głównym tegorocznej  kampanii realizowanej pod hasłem „Na skrzydłach przyjaźni” było wspieranie pozytywnych wyborów życiowych dzieci i młodzieży, uświadomienie siły wpływu grupy rówieśniczej na jednostkę oraz ograniczenie podejmowania przez dzieci i młodzież zachowań ryzykownych.

W ramach konkursu literacko – plastycznego nadesłanych zostało tysiące prac z całej Polski, spośród których wyróżniono ośmiu uczniów z mieleckich szkół. Specjalne wyróżnienie od organizatorów kampanii otrzymała również Szkoła Podstawowa nr 13 w Mielcu oraz siedmiu nauczycieli tej szkoły.

W trakcie spotkania przekazane zostały nagrody ufundowane przez realizatorów kampanii. Specjalne upominki dla laureatów konkursu i ich opiekunów oraz wyróżnionych nauczycieli ufundował także Prezydent Miasta Mielca, aby w szczególny sposób  docenić działalność
i zaangażowanie uczestników kampanii.

Gratuluję laureatom osiągniętego sukcesu. Doceniam aktywność i zaangażowanie wszystkich uczestników kampanii. Naszym zadaniem jako samorządu jest propagowanie konstruktywnych postaw życiowych i zdrowego styl życia  – powiedział wykonujący zadania i kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec, wręczając upominki zaproszonym na spotkanie gościom.

Wyróżnieni uczniowie:

 1. Emilia Solarska – uczennica Szkoły Podstawowej nr 3 w Mielcu
 2. Wiktoria Murjas  – uczennica Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
 3. Tomasz Jasiński – uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu
 4. Jakub Oręczak – uczeń Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu
 5. Wiktoria Dereń – uczennica Szkoły Podstawowej nr 11 w Mielcu
 6. Amelia Niemczyk – uczennica Szkoły Podstawowej nr 13 w Mielcu
 7. Olaf Stawiarz – uczeń Szkoły Podstawowej nr 6 w Mielcu

Wyróżnienie dla Szkoły Podstawowej nr 13:

 1. Teresa Lechocińska – Ciupa – Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13

oraz nauczyciele:

 1. Witold Targosz
 2. Renata Grochocka
 3. Lucyna Kostecka
 4. Barbara Stępień
 5. Agata Durej
 6. Józefa Skop
 7. Katarzyna Zemmel
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------