W ciągu ostatnich dwóch tygodni złodzieje pięć razy włamali się do sklepów, firmy oraz stacji paliw w naszym powiecie. Straty właścicieli sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy są na wolności !

  • 14.11.2017, 12:17 (aktualizacja 17.11.2017 16:20)
  • Msk
W ciągu ostatnich dwóch tygodni złodzieje pięć razy włamali się do sklepów, firmy oraz stacji paliw w naszym powiecie. Straty właścicieli sięgają kilkunastu tysięcy złotych. Sprawcy są na wolności ! Msk
Obrabowana została między innymi stacja paliw w Dulczy Wielkiej sklep w Przecławiu i w Radomyślu Wielkim. Łupem złodziei padały głównie papierosy i alkohol. Sprawców jak na razie nie udało się zatrzymać.

 

3 listopada po południu obrabowana została jedna z firm w Czerminie. Z pomieszczenia przedsiębiorstwa skradziono komputer wraz z akcesoriami o wartości 1500 zł.

Trzy dni później, po godzinie 20, obrabowany został sklep znajdujący się w centrum Radomyśla Wielkiego. Sprawca wyważył skobel zabezpieczający drzwi wejściowe i dostał się do jego wnętrza, skąd zabrał papierosy różnych marek o wartości około trzech tysięcy zł.

Dzień później  ktoś włamał się sklepu w Przecławiu, zrobił to poprzez wybitą w drzwiach szybę. Po wejściu do środka  zabrał papierosy oraz alkohole warte ponad 14 tysięcy zł.

 W ten sam dzień doszło do kolejnego włamania z kradzieżą. Na ranem sprawca obrabował stację paliw w Dulczy Wielkiej. Złodziej ukradł papierosy, alkohol oraz doładowania do telefonów komórkowych. Straty to około 10 tysięcy zł.

Również we wtorek w nocy ktoś próbował włamać się przez wybitą szybę w drzwiach do sklepu spożywczego, z jakiegoś powodu jednak zrezygnował z tego pomysłu. Wartość poniesionych przez właściciela start to około 2 tys. zł.

Na razie sprawców nie udało się ustalić.

 

Msk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Zen
Zen 17.11.2017, 08:47
A policje gdzie? Toż to skandal żeby zdrowy 35-letni chłop był na emeryturze.
stary
stary 15.11.2017, 15:18
Podobnie było w 1946 roku

Pozostałe