Porozmawiajmy o Mielcu! Ruszają spotkania Wiceprezydenta z mieszkańcami.

  • 9.11.2017, 15:57 (aktualizacja 12.11.2017 16:49)
Podziel się:
Oceń:
Porozmawiajmy o Mielcu! Ruszają spotkania Wiceprezydenta z mieszkańcami.
Wykonujący Zadania i Kompetencje Prezydenta Miasta Mielca Jan Myśliwiec - Pierwszy Zastępca Prezydenta zaprasza mieszkańców naszego miasta na spotkania, podczas których zaprezentowane zostaną ostatnie inwestycje oraz planowane działania.

Będzie to również okazja do rozmowy o bieżącym funkcjonowaniu miasta. W spotkaniach wezmą udział naczelnicy i kierownicy wydziałów Urzędu Miejskiego w Mielcu oraz przedstawiciele miejskich spółek.


Pierwsze cztery spotkania odbędą się w dniach  13,14,15 i 16 listopada (od poniedziałku do czwartku), a kolejne dwa w poniedziałek 20 i wtorek 21 listopada. Początek wszystkich spotkań o godzinie 17.00., a ich przewidywany czas trwania wyniesie dwie godziny. 

 

PONIEDZIAŁEK 13 listopada - Osiedle Smoczka, Smoczka 1, Wolności  - Szkoła Podstawowa nr 11 - hala sportowa

WTOREK 14 listopada - Osiedle Żeromskiego, Kusocińskiego, Niepodległości, Kazimierza Wielkiego - Samorządowe Centrum Kultury - centrum wystawiennicze

ŚRODA 15 listopada - Osiedle Kilińskiego i Kościuszki - Szkoła Podstawowa nr 2 - hala sportowa

CZWARTEK 16 listopada - Osiedle Borek, Lotników - ZSO nr 1, ul. Tańskiego, hala sportowa

 

 

  • TAGI:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------