Wyjątkowe kino dla kobiet. Premiera filmu "Listy do M. 3" w CINEMA3D [FOTO]

  • 11.11.2017, 00:32 (aktualizacja 12.11.2017 13:36)
  • Szymon Burek
Wyjątkowe kino dla kobiet. Premiera filmu S. Burek
Czwartkowy wieczór w kinie "CINEMA3D" w Mielcu był zadedykowany w sposób szczególny kobietom. W ramach cyklu "Kino na szpilkach" mielczanki uczestniczyły w konkursach i imprezach towarzyszących. Finałem imprezy była przedpremiera filmu "Listy do M. 3".

"Listy do M. 3" jest już kolejną odsłoną popularnego w Polsce filmu, którego akcja odbywa się w Warszawie w okresie Świąt Bożego Narodzenia. Film opowiada historię kilku osób, którym przydarzają się niezwykłe przygody. Swoją oficjalną premierę miał 10 listopada, ale z okazji specjalnego cyklu dla kobiet mielecki multipleks "CINEMA3D" zaprezentował "Listy do M. 3" w ostatni czwartek 9 listopada.

Przed pokazem filmowym w holu kina można było spotkać Św. Mikołaja, a także stoiska różnych partnerów CINEMA3D. Specjalnie w ramach  imprezy kobiety mogły skorzystać usług dietetyka, trenera personalnego, a także spróbować przysmaków przygotowanych przez lokalne restauracje. 

Oprócz "Kina na szpilkach" mieleckie kino "CINEMA3D" organizuje nocne maratony filmowe. W przyszłości zagoszczą także propozycje skierowane dla mężczyzn. 

 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (27)

Podpięte galerie zdjęć:
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe