Lenka Małodzińska zaśpiewała razem z wokalistą zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym.

  • 10.11.2017, 21:53 (aktualizacja 11.11.2017 16:08)
  • Szymon Burek
Podziel się:
Oceń:
Lenka Małodzińska zaśpiewała razem z wokalistą zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym. Szymon Burek
Lenka zaczęła śpiewać w wieku 4 lat. Rodzice bardzo szybko dostrzegli talent swojej pociechy. Dziś Lena ma 7 lat i jest laureatką Ogólnopolskiego Konkursu Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia". W nagrodę wystąpiła razem z wokalistą zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym.

Lenka Mieszka w Padwi Narodowej z rodzicami. Jest uczennicą gminnej szkoły podstawowej. Jest wesołą dziewczynką, która kocha muzykę i śpiew. Pilnie uczęszcza na lekcje muzyki w szkole i na specjalne warsztaty wokalne w Gminnym Ośrodku Kultury w Padwi.

W przyszłości marzy się jej gra na perkusji i gitarze elektrycznej. Lubi rysować i tańczyć. Kocha także zwierzęta. Kiedy pytamy, kim chciałaby być w przyszłości, bez namysłu odpowiada, że weterynarzem!
 
Szukaj! Działaj!
 
Dzieci bardzo szybko odkrywają, w czym są dobre. Ich zdolności odkrywane są w trakcie przedszkolnych czy szkolnych obowiązków. To właśnie wtedy rodzice powinni bardzo szybko dostrzec talent dziecka i pomóc mu go rozwinąć.

 

 

Rodzice Lenki Małodzińskiej nie zastanawiali się nawet przez chwilę.  Lenka już jak 3-, 4-latek, uczęszczając do przedszkola "Promyczek" w Padwi Narodowej, uczestniczyła w zajęciach umuzykalniających, prowadzonych przez instruktora wokalnego Bożenę Mazur-Kołek. Po raz pierwszy wystąpiła publicznie  podczas koncertu kolęd i pastorałek w kościele parafialnym w Padwi. Miała wtedy 3,5 roku.
 
Ośrodek kultury
 
Kiedy Lenka miała 4 lata, rodzice zapisali ją na zajęcia wokalne do Gminnego Ośrodka Kultury w Padwi. Prowadziła je znana z przedszkola Bożena Mazur-Kołek. To był intensywny czas nauki śpiewu. Instruktorka wielokrotnie prowadziła specjalnie dla Lenki dodatkowe zajęcia indywidualne.

Rok później nasza mała bohaterka wystąpiła w Powiatowym Konkursie Wokalnym "Wokalmania" i w swojej kategorii wiekowej zajęła drugie miejsce. W wieku 6 lat, wspólnie z koleżankami z zajęć wokalnych, wzięła udział w sesji nagraniowej dla lokalnej Telewizji TVL Tarnobrzeg.

Lenka potrafi zaskakiwać. Jako 7-latka wzięła udział w XII Ogólnopolskim Konkursie Majki Jeżowskiej "Rytm i melodia" w Radomiu i w swojej kategorii zajęła pierwsze miejsce. Zarówno dla nauczyciela Lenki, jak i dla rodziców było to ogromne zaskoczenie.
 
De Mono
 
Lenka została oficjalnym laureatem Konkursu "Rytm i Melodia" w Radomiu. Kilka miesięcy po tym wydarzeniu do rodziców Lenki zadzwoniła Majka Jeżowska, która zaproponowała młodej mieszkance Padwi Narodowej udział w konkursie charytatywnym w Krakowie z okazji 15-lecia Fundacji Ronalda McDonalda. Lenka podczas występu śpiewała z liderem zespołu De Mono, Andrzejem Krzywym, a także z samą Majką Jeżowską.
 
Chomik i perskie koty
 
Lenkę odwiedziliśmy w Szkole Podstawowej w Padwi Narodowej. Jest wesołą dziewczynką, którą interesuje bardzo wiele rzeczy. - Bardzo lubię śpiewać. Cieszę się, że wystąpiłam na tym koncercie. Chciałabym grać na perkusji. W domu mam chomika, ale chciałabym jeszcze mieć trzy perskie koty. Jeżdżę na rowerze i rolkach - opowiada nam Lenka.

 

 

Szymon Burek

Zdjęcia (1)

  • TAGI:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
Wiki
Wiki 13.11.2017, 10:07
Padew Narodowa to kużnia talentów.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------