Policyjna akcja "ZNICZ" w powiecie mieleckim. Podsumowanie

  • 5.11.2017, 11:22 (aktualizacja 17.11.2017 16:17)
  • Opr. Msk
Policyjna akcja policja.pl
W czwartek zakończyły się policyjne działania "ZNICZ 2017". Ponad 400 policjantów przez kilka dni pracowało na drogach powiatu. W tym czasie wydarzyły się dwa wypadki i 32 kolizje. Policjanci zatrzymali czterech nietrzeźwych kierowców. - W tym roku było wyjątkowo bezpiecznie - podsumowują mieleccy policjanci.

Podczas tegorocznej akcji "Znicz 2017", czyli od 27 października do 2 listopada,  na terenie podległym Komendzie Powiatowej Policji w Mielcu doszło do dwóch wypadków drogowych:  w Zdziarcu 29 października i dzień później w Mielcu na ulicy Jagiellończyka. Policjanci pracowali na miejscu 32. kolizji, kilka z nich miało miejsce w okolicach cmentarzy. Funkcjonariusze zatrzymali czterech nietrzeźwych kierujących, dwóch kierujących samochodem i dwóch rowerzystów.

Podsumowując tegoroczne działania "ZNICZ 2017", funkcjonariusze mówili,  że na drogach naszego powiatu było bezpiecznie. Policjanci pełniący służbę podkreślali, że kierowcy starali się jeździć wyjątkowo ostrożnie i rozważnie, wykazując cierpliwość i uprzejmość wobec innych kierujących.

Opr. Msk
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe