Poremontowe dziury

  • 12.10.2017, 05:00
  • Msk
Poremontowe dziury M.Skóra
Nie minął miesiąc od zakończenia długo oczekiwanego remontu placu AK, jak pojawiły się pierwsze usterki. Ekipa remontowa ponownie musiała ściągnąć płytki w jednym miejscu, odkrywając dużą dziurę w ziemi.

Każdy, kto przeciera oczy ze zdziwienia, widząc dziurę w placu, która pojawiła się niedługo po zakończeniu jego długiego remontu, niech przygotuje się na kolejne niespodzianki. W trakcie odbioru inwestor, którym jest Urząd Miejski w Mielcu, zauważył szereg niedociągnięć. Jednym z nich był problem ze studzienką. Wykonawca musiał więc ściągnąć płytki w jednym miejscu, aby naprawić znajdującą się pod nimi usterkę. Jak się dowiedzieliśmy, podobnych niedoróbek, które mają zostać wkrótce naprawione, jest więcej.

Remont rozpoczął się w marcu 2017 roku. Przez pół roku ekipa remontowa naprawiła i wymieniła częściową nawierzchnię placu, a także fontanny. Słynne kamienne instalacje, tzw. monolity, popularnie nazywane szubienicami, zyskały nowy, szklany wygląd i oświetlenie. Wszystkie prace wykonała firma Budimex.

Msk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
????
???? 12.10.2017, 21:29
Nie zauważył tego inwestor a właściciel studzienki zwrócił miastu uwagę na te błędy.

Pozostałe