Psycholog w terenie

  • 10.10.2017, 11:57
  • SzB
Psycholog w terenie UG
W Padwi Narodowej rozpoczęła działalność filia Poradni Pedagogiczno-Psychologicznej z Mielca. To dobry krok, by ułatwić rodzicom i ich dzieciom kontakt ze specjalistami.

Już od roku Poradnia Pedagogiczno-Psychologiczna w Mielcu prowadzi pilotażowe badania, co daje możliwość kontaktu z psychologiem w gminach powiatu mieleckiego. To pierwsza w historii instytucji reorganizacja pracy poradni, która teraz  działa nie tylko w Mielcu, ale także w kilku punktach w powiecie. Jak podkreślał rok temu starosta Zbigniew Tymuła, chodziło przede wszystkim o stworzenie możliwości bezpośredniego kontaktu ze specjalistami dla dzieci, których rodzice mają kłopoty z transportem pociech do Mielca. Taka placówka już od pewnego czasu działała na terenie Szkoły Podstawowej w Padwi Narodowej.

Więcej w 41 numerze Korso

SzB
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.
rodzic
rodzic 11.10.2017, 20:06
Super ,że jest poradnia by rodzice nie musieli z dziećmi jechać do Mielca ale to co zrobiły władze w Padwi z docenianym przez uczniów, rodziców i nauczycieli pedagogiem szkolnym , która wróciła do pracy po urlopie macierzyńskim przechodzi naprawdę ludzkie pojęcie.A teraz wójt mydli oczy ludziom,że poradnia zastąpi naszą kochaną panią Justynę.I tak pokazała im klasę!!!!

Pozostałe