Pojechali, by pomóc koledze

  • 8.10.2017, 06:57
  • Opr. Msk
Pojechali, by pomóc koledze KPP w Mielcu
W ubiegły czwartek mieleccy policjanci przejechali ponad 90 kilometrów z Sandomierza do Rzeszowa. Wszystko po to, aby pomóc choremu koledze, Marcinowi. Funkcjonariusze zrzeszeni w nieformalnej grupie "MUNDUR NA ROWERZE" ruszyli sprzed Komendy Powiatowej Policji w Mielcu, a potem z Sandomierza do Rzeszowa.

W ubiegłą środę rano mieleccy policjanci odebrali bransoletkę, symbolizującą sztafetową pałeczkę od uczestników rajdu z Lublina. Cztery ogniwa łańcucha w kolorach niebieskim, szarym, czerwonym i zielonym to symbole zrzeszenia w nieformalnej grupie "MUNDUR NA ROWERZE". W skład tej grupy wchodzą funkcjonariusze różnych służb mundurowych, w tym policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Mielcu. Są to ludzie, których łączy nie tylko służba i rowerowa pasja, ale przede wszystkim chęć niesienia pomocy innym.

Celem sztafety pod nazwą "Kręcimy dla Marcina" jest zebranie pieniędzy umożliwiających leczenie policjanta z Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie, zmagającego się z ciężką chorobą nowotworową.

Patronat honorowy nad tym wydarzeniem objął Komendant Wojewódzki Policji w Rzeszowie, Przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Rzeszowie oraz Prezes Podkarpackiej Grupy Wojewódzkiej IPA.

Osoby, które chcą pomóc Marcinowi w walce z chorobą, mogą wpłacać środki na uruchomiony rachunek bankowy:
Podkarpacki Bank Spółdzielczy, Oddział w Przemyślu, ul. Mickiewicza 4, 37-700 Przemyśl
90 8642 1155 2015 1506 0396 0003
w tytule wpłaty "Mundur na rowerze" – darowizna dla Marcina.

Opr. Msk
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe