W niedzielę biegi na orientację!

  • 5.10.2017, 09:19 (aktualizacja 05.10.2017 09:48)
W niedzielę biegi na orientację!
W niedzielę 8 października na terenie lasów Nadleśnictwa Mielec odbędzie się V edycja popularnej imprezy na orientację pod nazwą Zielony Mielecki Punkt Kontrolny.

Głównymi organizatorami tego wydarzenia są: Polskie Towarzystwo Gimnastyczne "Sokół 1893" a także Mielecki Klub Górski "Carpatia" i Nadleśnictwo Mielec.  Udział w imprezie jest bezpłatny, ale obowiązują zapisy, które prowadzone są drogą elektroniczną. Każdy uczestnik imprezy zobowiązany jest zapoznać się z zapisami regulaminu V Mieleckiego Zielonego Punktu kontrolnego i zaakceptować jego zapisy.

Program:

Godz. 10-11
Zapisy na listy uczestników, wcześniej zgłoszonych osób – parking „Lesiówka” położony przy skrzyżowaniu (rondzie) drogi wojewódzkiej nr 875 i wschodniej obwodnicy Mielca.

godz. 11.15 – start biegów na orientację – trasa sportowa,
godz. 11.30 – start biegów na orientację – trasa rodzinna,
godz. 11.45 – trasa rowerowa.

Miejscem startu i mety jest parking „Lesiówka” (w kolejności: rodzinna, sportowa, rowerowa).

Godz. 14:00
Koniec limitu czasu, zakończenie całej imprezy, w miejscu startu oraz rozdanie upominków okolicznościowych wśród uczestników.

Osoby niepełnoletnie mogą brać udział w imprezie tylko i wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, która weźmie na siebie całkowitą odpowiedzialność za ich bezpieczeństwo.

W celu dokonania zapisu na zawody należy przesłać drogą mailową, na adres zpkmielec2017@o2.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy dostępny do pobrania.

Zapisy prowadzone będą do 6 października 2017 r. do g. 14:00.

Załączone pliki do pobrania (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------