65-lecie "Rzeszowiaków". Wiceprezydent Jan Myśliwiec z niezwykły prezentem.

  • 4.10.2017, 13:26
65-lecie S. Burek
Zespół Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy" świętuje 65-lat swojego istnienia. Z tej okazji wiceprezydent Jan Myśliwiec odczytał akt nadania zespołowi imię Janusza Mejzy.

Legendarny Zespół Pieśni i Tańca "Rzeszowiacy" świętuje swój żelazny jubileuszy. W sobotę w SCK podczas koncertu jubileuszowego odbyła się uroczystość nadania imienia Janusza Mejzy - twórcy i wieloletniego kierownika artystycznego zespołu.

Kilka pokoleń "Rzeszowiaków" zatańczyło w ponad 4 godzinnym koncercie jubileuszowym w sobotni wieczór w Samorządowym Centrum Kultury w Mielcu. Grupa 11 najbardziej zasłużonych członków zespołu otrzymało medale "Zasłużony dla Kultury Polskiej", które w imieniu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego wręczył Marszałek Podkarpacia Władysław Ortyl.

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe

optAd360 AI Engine -please insert this code on EVERY PAGE at the top of thesection- ---------------------------------------------------------------