Nasza siostra ma już 10 lat!

  • 3.10.2017, 11:53 (aktualizacja 03.10.2017 12:06)
  • Szymon Burek
Nasza siostra ma już 10 lat!
Za nami gala jubileuszowa "Korso Kolbuszowskiego". Dekadę działalności tygodnika świętowaliśmy w czwartek, 28 września, w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej. Gazeta wchodzi w skład rodziny naszych wydawnictw. Agencja Korso wydaje także "Gazetę Sanocką".

Redakcja Korso w Kolbuszowej powstała dokładnie 10 lat temu. Od tego czasu nasza siostrzana gazeta na bieżąco informuje o tym, co dzieje się w regionie kolbuszowskim, a także w niedalekiej Nowej Dębie. Obecnie skład redakcji stanowi sześć osób. Redaktorem naczelnym jest Joanna Serafin, jej zastępcą - Lidia Wyzga. W redakcji pracuje trójka dziennikarzy: Dominika Garbacka, Joanna Lewicka i Karolina Ziółkowska. Sportem w gazecie  zajmuje się Marcin Jastrzębski. W biurze ogłoszeń i reklamy pracują: Monika Kluk, Lucyna Pik i Marcin Serafin. Redakcję wspiera internetowo Tomasz Pawęzka.

Naszej młodszej siostrze życzymy kolejnych wspaniałych jubileuszy, a dziennikarzom dobrych tematów i jak najmniej wyboistej reporterskiej  ścieżki. 

Szymon Burek

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

 

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu korso.pl. Agencja Wydawniczo Reklamowa Korso Spółka z o.o. z siedzibą w Mielcu, ul. Biernackiego 1/4, 39-300 Mielec jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Pozostałe